Мода – це те, що завжди буде включати в себе тільки найпрекрасніше. Не виключенням є декоративні та іменні ґудзики, або ж ґудзики з чудовим логотипом вашої компанії. Кожна річ, будь це плаття, блуза чи інший не менш важливий елемент гардеробу, закінчуються красивими ґудзиками.

Саме цей елемент швейної фурнітури є одним із головних акцентів, який може вдало підкреслити вашу індивідуальність або ж індивідуальність вашої фірми. Адже так іноді потрібно ефектно виділитись або підкреслити імідж компанії.

Кожне ательє, яке бажає взяти верх над конкурентами, повинно обов’язково мати в своєму арсеналі декоративні ґудзики, які завжди можуть стати їхнім козирем. Більше того, на сьогоднішній день широкий асортимент фурнітури дозволяє створювати особливі і екслюзивні речі, для найвибагливіших клієнтів.

Для цього потрібно завжди уважно і прискіпливо вибирати гудзики, для того, щоб купляти тільки якісний продукт. Адже хороше ательє завжди має тільки найкращу швейну фурнітуру.

На сьогоднішній день великий асортимент швейної фурнітури, в тому числі і гудзиків, дозволяє кожному ательє мати метеріали тільки високої якості. Залишається тільки одне питання – де купляти саме ті, якісні гудзики.

Такою компанією є – «MABO». Серед широкого асортименту, ви зможете купити тут: перламутрові гудзики, металеві, пластикові, обтяжні, пряжки, кнопки. Це одна із найбільших італійських компаній виробників пластикових і металічних гудзиків, а також інших аксесуарів для одягу.

Також важливою особливістю компанії є те, що ми проводимо додаткову обробку фурнітури - фарбування, нанесення емалі, спрей кольоровий і прозорий, інкрустацію кристалами. Крім того, є можливість замовлення обтяжних гудзиків, пряжок і кнопок із тканини замовника.

Ми впевнені, що саме з продукцією нашої компанії, ваше ательє буде вигідно виділятись серед конкурентів, адже ми відповідаємо за якість свого товару та ведемо індивідуальну роботу з кожним клієнтом.

Для більш детальної інформації або оформлення замовлення звертайтесь за вказаними контактними номерами телефонів. Ми врахуємо усі ваші побажання та зробимо так, щоб ваш бізнес був не тільки успішним, а й приносив задоволення.