Кожна мама чи тато знають, що за здоров’ям зубів потрібно слідкувати з самого дитинства, навіть з моменту появи першого зуба. Саме тому, так важливо знайти хорошого дитячого стоматолога в Києві, який навчить дитину не боятись лікарів.

Мало хто із батьків розуміють, що здоров’я постійних зубів напряму залежить від здоров’я молочних. Помилковою буде та думка, що молочні зуби не потрібно лікувати, адже вони самі випадуть. Це веде до дуже серйозних проблем. Однією з яких є те, що відчувши біль, дитина буде боятись дитячого стоматолога і не захоче більше до нього приходити. Крім того, можлива рання втрата молочних зубів може призвести до зміщення постійних зубів, аномалії розвитку щелепи та захворювання ротової порожнини. Молочний хворий зуб – це загроза зараження постійних зубів.

Тому дитячі стоматологи рекомендують проходити консультацію у лікаря мінімум 1 раз в рік. З допомогою таких консультацій ви можете вберегти свою дитину від проблем з хворими зубами в майбутньому.

Також одне із важливих питань – як знайти хорошого дитячого стоматолога в Києві?

Рекомендуємо вам стоматологічну клініку «Формула». Саме тут, ви зможете не тільки якісно полікувати свої зуби а й віднайти хорошого дитячого стоматолога. Ми підходим до кожного маленького пацієнта індивідуально, адже у кожної дитини свої зубки, різна генетична схильність та різне відношення до лікування.

Ми пропонуємо нашим маленьким клієнтам безболісне лікування і дружню атмосферу. Фахівці клініки не тільки нададуть кваліфіковану допомогу, але і зможуть знайти підхід до вашої дитини. Адже хороший дитячий стоматолог повинен бути трішки психологом, розуміти страхи дитини і вміти їх розсіяти.

У клініці використовують сучасні, абсолютно безболісні методи лікування.

Стоматологічна клініка «Формула» пропонує наступні послуги:

✔ профілактика карієсу у дітей;

✔ рентгенодіагностика в спеціальному "дитячому" режимі з мінімальним опроміненням;

✔ ефективне лікування захворювань ротової порожнини;

✔ лікування молочних зубів, в тому числі і безболісне пломбування;

✔ установка конструкцій для вирівнювання зубів (брекет-систем і т д).

Для більш детальної інформації звертайтесь за контактними номерами на сайті. Також ви можете залишите своє повідомлення. У клініці проводиться запис з сайту на прийом.

Наш стоматологічна клініка це – здорові зуби і щаслива дитина.