Неправильний прикус – це проблема більше 80 % людей. Часто ця проблема стає причиною розвитку комплексу неповноцінності. Але крім цього, є і інші приховані проблеми про які мало хто здогадується. Насамперед від неправильного прикусу страждає організм.

Лікарі виділяють декілька основних і досить серйозних наслідків неправильного прикусу:

- збільшення навантаження на окремі зуби;
- швидко стирається емаль, що в свою чергу призводить до підвищення чутливості зубів;
- здоров’я ясен у людей з неправильним прикусом стає набагато проблематичнішим;
- якщо висота прикусу знижується, обличчя втрачає симетрію;
- є можливість травми щоки, язика, результатом яких є травматичні виразки.

Не менш важливим і є те, що при неправильному змиканні зубів порушуються функції дихання, ковтання та жування. Також це може призвести до зміни мови і міміки. З естетичної точки зору, неправильний прикус не додасть вам привабливості!

Як визначити, чи правильний у вас прикус?

Для точної діагностики неправильного прикусу необхідна консультація фахівця. Проте деякі явні причини цієї проблеми можна визначити самостійно дома:

- відкопилена верхня губа;
- виступає вперед нижня щелепа;
- криво ростуть зуби;
- неправильно стикаються зубні ряди.

Якщо ви виявили у себе хоча б одну із ознак, то у найкоротший час звертайтесь за допомогою до лікаря-стоматолога. Хоча і виправлення прикусу слід робити ще в ранньому віці, проте в будь-якому віці варто не відтягувати з вирішенням проблеми.

На сьогоднішній день існує безліч методів для того, щоб виправити неправильне змикання зубів. Одним із найпоширеніших є носіння брекетів. Вони виготовляються під кожного пацієнта індивідуально. Також вирівнювання зубів можливе за допомогою використання зубних капп, зубних пластинок та інших апаратів. Все залежить від віку пацієнта, від його індивідуальної будови зубів. Звісно є і дешевші методи виправлення, є і дорожчі, все залежить від гаманця пацієнта.

Скористатись послугами виправлення прикусу можна в стоматологічній клініці «Формула». Наші фахівці пропонують на вибір два види пластинок: знімні і незнімні.

Якщо у вас є питання, які вас цікавлять, або ж ви хочете отримати професійну консультацію лікаря, звертайтесь за вказаними на сайті контактними номерами.

Звертайтесь в стоматологічну клініку «Формула» за якісними пластинками для вирівнювання зубів.