Ремонт офісу, квартири чи дачі – заняття затратне і клопітке. Хочеться щоб кожна частинка чудово підходила і служила дому тривалий час, не програючи при цьому в естетичності. Значиму роль у цьому мають міжкімнатні двері, які мають щоденну експлуатацію. Як же вибрати якісні та при цьому красиві міжкімнатні двері?

Насамперед при покупці міжкімнатних дверей варто оцінити у яких приміщеннях вони будуть встановлені. Наприклад, для ванної потрібно встановлювати двері, які матимуть високу вологостійкість. Часто варто звернути увагу на розмір дверного отвору, через те, що інколи він може не збігатись зі стандартним, через що можуть виникнути труднощі у встановленні.

При виборі міжкімнатних дверей однозначно варто звернути увагу на їх матеріал. Завдяки різноманітним матеріалам, які використовуються при виготовленні дверей, вибір може бути доволі складний. Проте всі вони мають свої особливості та переваги.

• Двері з твердої деревини - Двері з цього матеріалу надзвичайно міцні і мають значну стійкість до розкладання чи розтріскування. Вони також мають найбільшу міцність і при цьому є естетично привабливими.

• Двері з твердим наповненням - двері виконані з композитного або фанерного матеріалу. Вони також складаються з інтер'єру, наповненого деревним волокном. Вони дуже схожі на тверду деревину у питанні якості та ціни.

• Порожні двері - це найменш дорогі з усіх. Вони побудовані з фанери, дерев'яної рами та жорсткого картонного паперу для підтримки їх форми. У порівнянні з іншими типами дверей вони менш довговічні, а також забезпечують слабку звукоізоляцію.

• Метал та скло – цей симбіоз матеріалів забезпечує сучасний стиль та чудові якості у виготовленні дверей.

Часто люди задаються питанням, чи потрібен поріг для міжкімнатних дверей? Поріг зазвичай потрібен у приміщеннях, для яких важлива висока щільність прилягання дверей. Це можуть бути, наприклад, ванна кімната, комора, тощо. Поріг не потрібен там, де можливе пересування різного роду колясок або ж він буде заважати дизайнерському задуму.

Також варто вибрати для ваших дверей якісну фурнітуру, так як саме з нею ви будете часто взаємодіяти протягом дня. Є три основні типи комплектації фурнітур:

- дверна ручка - звичайна дверна ручка з натискним механізмом, зручна у використанні та пристосована до дверей, які не потрібно замикати на ключ;

- дверна ручка із механізмом замикання зсередини WC - такий тип ручок використовується зазвичай у ванних кімнатах, санвузлах, тощо;

- дверна ручка і замок з ключами - використовується у приміщеннях, які потрібно замикати задля безпеки від доступу сторонніх людей.

Варто пам'ятати, що правильно вибрані двері допоможуть створити якісний, естетичний та довговічний інтер'єр. У нас ви можете купити міжкімнатні двері від виробника. Рівне - самовивіз, доставка по Україні - компаніями-перевізниками. Ми чекаємо саме на тебе.