Для кожної людини важливе перше враження. Першим враженням від вашого дому будуть власне вхідні двері. Що ж потрібно знати для правильного вибору?

В першу чергу потрібно розібратись який тип матеріалів буде найбільш прийнятним для ваших дверей. Є три основні типи матеріалів, які використовуються для вхідних дверей:

- дерев'яні - такого типу двері найчастіше використовуються у домашніх та дизайнерських випадках, через те що над ними легко проводити різні маніпуляції. З нескінченними варіаціями ви можете індивідуально сконструювати вигляд ваших дверей. Головним недоліком є те, що з часом, під дією зовнішніх впливів, можлива деформація дверей, що може призвести до їх розгерметизації;

- двері зі склопакетами - такого типу вхідні двері в квартиру будуть більш захищеними від зовнішніх впливів, при цьому вони можуть бути пофарбовані під «дерево». Майте на увазі, що такі двері будуть коштувати більше аніж дерев'яні, проте довгострокове використання компенсує ці витрати;

- металеві - символізують міцність та надійність. Завдяки особливій конструкції вони є найбільш безпечними з усіх типів дверей. Також вони важко піддаються деформації та мають дуже довгий строк служби.

З матеріалом ми розібрались, тепер варто обрати які вам потрібні двері залежно від механізмів відкривання. Є два основні типи вхідних дверей за способом відкривання:

- розпашні - стандартний тип дверей, який використовується у більшості сучасних квартир. Такі двері ви можете бачити щодня просто вийшовши зі своєї квартири;

- розсувні - такий тип дверей підійде для жителів малогабаритних квартир, тому що він допоможе значно зекономити простір. Проте такий тип дверей рідко зустрічається через складність їх установки.

Також при виборі дверей варто звернути увагу на те, з якої сторони ви хочете бачити дверну ручку. По способу відкривання ручки поділяються на ліві та праві, а також зовнішні та внутрішні.

Якщо ви обрали металеві двері - вам обов'язково варто знати, що фурнітура, що йде в комплектації, зможе довгий час служити вам. При цьому вас однозначно має цікавити також їх зовнішній вигляд, задля естетичного наповнення вашого дому.

 Важливе значення має тип замка, який ви оберете для ваших дверей. Для побутового застосування розрізняють 4 класи замків.

1 клас - не можна зламати двері, використовуючи силу і прості інструменти.

2 клас - не можна зламати двері, використовуючи будь-які механічні інструменти. Крім електричних.

3 клас - не можна зламати двері, використовуючи електричні інструменти потужністю менше ніж 500 Вт.

4 клас - броньовані двері (захист від стрілецької зброї)

Як бачите, типів вхідних дверей є досить багато. Тому обирайте, і пам'ятайте що кращі вхідні металеві двері можна купити саме у нас. Поспішайте замовити задля безпеки та затишку у вашому домі.