Зварювальний агрегат колісний (ЗАК) - пересувний перетворювач, що виробляє електричний струм, необхідний для зварювання.
Якщо брати конструкцію зварювальних агрегатів, то туди входять двигун, зварювальний агрегат, паливний бак та редуктор. Такі установки часто застосовуються в польових умовах, коли немає можливості використовувати стаціонарні агрегати. Таке обладнання можна використовувати при будівництві трубопроводів або наприклад в місцях заготівлі лісу. Деякі моделі навіть обладнані захистом від різного роду опадів.

Зварювальні агрегати, за типом двигуна, діляться на дизельні і бензинові, в яких використовуються двигуни з ідентичними назвами. Бензиновий двигун - це один з типів ДВЗ (двигунів внутрішнього згоряння), де певна підготовлена суміш запалюється електричною іскрою. Є маса класифікації такого типу двигунів. Наприклад по сумішоутворенню, по числу циліндрів, за способом охолодження за ступенем стиснення і так далі. Бензинові двигуни по здійсненню робочого циклу бувають двотактні і чотиритактні. Двотактні бензинові двигуни мають легку вагу й прості у використанні і ремонті. При цьому чотиритактні мають більший ресурс і економічність. Дизельні двигуни, в свою чергу, використовують принцип, при якому паливо самозаймається під впливом гарячого повітря. Творцем першого такого двигуна є Рудольф Дизель. Одним з головних достоїнств такого двигуна є те, що він може працювати від величезної кількості різновидів палива, навіть на сирій нафті. Якщо брати до уваги дизельні електростанції, то вони відрізняються за призначенням, конструкцією, типом генератора змінного струму і власне за типом струму.

Якщо розглядати параметри зварювальних агрегатів, то їх дуже багато, і кожен з них по своєму важливий. Наприклад дуже важлива тривалість роботи пристрою, адже це необхідно знати для правильного планування завдань, які протягом дня буде здійснювати ЗАК. Необхідно також знати потужність і кількість палива, що витрачається, що б потім не було несподіваних труднощів в роботі. Особливо хорошим для такої роботи буде САК дизельний, який має для цього одні з кращих показників.

Саме у нас ви можете замовити пересувний зварювальний апарат ЗАК. Поспішайте, поки є така можливість.