Якщо ви почали ремонт квартири, проте ви профан у дизайні — на допомогу вам прийде професійний дизайнер інтер'єрів. Що потрібно знати для хорошого вибору дизайнера? Спробуємо розібратись.

Перш за все вам потрібно визначитись хто вам наразі потрібен, архітектор чи дизайнер. Якщо вам потрібно просто якісно оформити простір з побудованими міжкімнатними стінами — сміливо звертайтесь до дизайнера. У випадку, коли у вас порожня квартира без внутрішніх стін і потрібно грамотно розділити простір — краще звернутись до архітектора. Пам'ятайте, що хороший робітник повинен мати певні знання з архітектури для хорошого проектування проекту.

Бувають випадки, коли дизайнери можуть працювати віддалено. Проте краще не звертатись до послуг таких фахівців. Якщо людина не зробить заміри власноруч, вона не зможе уявити заданий простір, і скоріш за все, проект буде просто невдалий. Такий проект може бути продуктивним лише у випадку, якщо ви замовляєте цю послугу у знаного спеціаліста, дизайн якого ви давно мрієте бачити у власному домі.

При пошуку дизайнера варто враховувати власні смаки. Багато що про дизайнера каже його портфоліо. І саме по портфоліо ви зможете знайти людину, стиль якої як найбільше перетинається з вашими смаками. Люди ж з нульовим портфоліо навряд чи зможуть зробити для вас якісний, а головне зручний інтер'єр. Також варто звернути увагу на те, які саме проекти зазвичай проектує дизайнер. Якщо у портфоліо переважно дизайни проектування житлових будинків, то навряд чи така людина зможе зробити хороший дизайн вашої квартири. Проте ще існують універсальні дизайнери, які, на жаль, є великою рідкістю.

Ніколи не економте на дизайнері. Хороший фахівець завжди працює за ринковими цінами. Якщо ж ціни нижчі за ринкові — скоріш за все у такого робітник просто немає замовлень, або ж у нього надто низька самооцінка. Ні те, ні інше не вплине позитивно на майбутній проект.

Частіше погоджуйтесь з дизайнером. Не рідко бувають моменти, коли вам здається, що ви замовник і тому маєте повне право вказувати дизайнеру, як краще зробити. Проте пам'ятайте, що зазвичай фахівці у цій галузі мають доволі великий досвід. Через роботу з багатьма проектами вони можуть краще знати як розмістити ті чи інші об'єкти, щоб в кінцевому результаті ви були задоволені виконаною роботою.

У нашій компанії працюють дизайнери з хорошим смаком та великим портфоліо. Фахівці ПП "Ніко-2007" створять для Вашої квартири, магазину, кафе, або офісу унікальний проект з урахуванням ергономіки та сучасних тенденцій. Звертайтесь за телефонами вказаними на сайті.