На підприємствах часто доводиться працювати з різного роду об'єктами, які можуть нашкодити вашому здоров'ю. На допомогу приходить спецодяг, що захистить від специфічних впливів, присутніх на виробництві.

Одним з варіантів спецодягу є спілкові рукавиці. Такі рукавиці застосовуються для захисту рук працівників у районі кистей та передпліччя від бризків іскор та розпеченого металу. Також вони захищають від опіків під час доторків до об'єктів з дуже високими температурами. Окрім цього дані рукавиці можуть використовуватись при виконанні монтажних робіт, пов'язаних з високим навантаженням. Спілок - дуже стійкий до різних проколів і порізів, тому такі рукавички - це відмінний засіб для захисту рук. Проте варто пам'ятати про те, що ці робочі рукавиці небажано використовувати при контакті з водою, оскільки їх експлуатаційні властивості можуть трохи погіршитися. Спілкові робочі рукавиці знайшли застосування в будівельних, монтажних, слюсарних, ремонтних роботах. Підходять при роботі з необробленими пиломатеріалами, листовим металом, каменем. Можливе використання під час прокладання труб, кабелів, будівництві, вантажно-розвантажувальних робіт, в автосервісі.

Спілок — це шар натуральної шкіри козенят чи телят, що отримується в результаті шарування. У процесі цієї операції шкіра розділяється на кілька шарів, кількість яких може становити від 3-х до 5-ти, в залежності від її товщини. Відмінною рисою цього матеріалу є підвищена еластичність, завдяки якій у виготовлених з нього рукавичках зручно працювати. Вони не сковують рухів і не позбавляють пальці чутливості. Одночасно з цим він має підвищену міцність, дуже стійкий до порізів та проколів і мало чутливий до температурного впливу. Для створення швів зазвичай використовується кевларова нитка, що збільшує їх міцність.

У деяких моделях рукавичок передбачені додаткові накладки на долонях, що забезпечують додатковий захист рук від пошкоджень при виконанні важких робіт. При роботі на відкритому повітрі або в приміщенні при низьких температурах використовують робочі рукавиці з утеплювачем, в якості якого зазвичай виступає штучне хутро. Утеплені робочі рукавиці дозволяють виконувати роботи при низьких температурах.

Як бачимо, такі рукавиці необхідний атрибут для робітників багатьох професій. Якщо ви хочете бути захищеними від негативних впливів високих температур, або буде виконувати важкі роботи — замовляйте спілкові рукавиці прямо зараз. У нас ви можете замовити рукавиці робочі спілкові за низькими цінами.