Жодні домашні двері чи кватирки неможливо встановити без щілин. Тому виробники створили спеціальні ущільнювачі, що полегшують нам життя.

Якщо ви відчуваєте у квартирі протяги, неприємні запахи з під'їзду, шум або щось інше, то це точно пов'язано із відсутністю якісного ущільнювача. Цю проблему можна легко вирішити із мінімальними витратами. Вхідні двері необхідно ущільнити.

Металеві двері бувають і утепленими, але через наявність щілин між рамою і самими дверима проходить холод. Варто спробувати використати ущільнювач самоклеючий, що прикріплюється навколо дверей по всьому перемитру.

Ущільнювач підбирають до кожних дверей індивідуально. Адже, занадто тонкий не вирішить проблему просочування запахів та холоду, а занадто товстий не дасть дверям зачинитися.

Перед вибором також варто врахувати такі важливі чинники як матеріал, конструкцію та систему кріплення. Різні виробники пропонують ущільнювачі з полівінілхлориду, гуми, силікону, пластику та поролону. Їх також виготовляють іноді з металевою рейкою, що притіснює матеріал до дверей. На дерев'яну поверхню ущільнювачі кріпляться саморізами, а для всіх інших краще використати такі, що клеяться самі. В комплекті виробники, зазвичай, пропонують захищений паперовою стрічкою ущільнювач на який нанесена клейка речовина. Можна також купити ущільнювач на який необхідно самостійно наносити клей. 

Основним завданням будь-якого ущільнювача є забезпечення герметичності. Тому, сучасні виробники все частіше звертають увагу на матеріали, які використовують. А вам при покупці потрібно з'ясувати чи відповідає виріб стандартам повітро- та водонепроникності. Важливою вимогою до ущільнювача також є амортизація. Перевірити це легко. При захлопуванні дверей вони не мають видавати гучний звук деринчання або стукоту при зіткненні двох металів, а видавати звук тихого клацання. Тільки при таких умовах ви зможете виявити, що ущільнювач якісний і буде виконувати всі свої функції. 

Виробники металевих дверей, зазвичай, встановлюють на них спеціальний металевий профіль для кріплення ущільнювача. Тому з установкою у вас проблем не буде. 

А купити ущільнювач за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині "Новація". Ми пропонуємо вам звернути увагу на модель «Mesan» №1100. Він виготовлений з високоякісного поліетилену. Температурний режим можна змінювати під замовлення. 

Ми пропонуємо також інші товари, які можна знайти в каталозі. 

Чекаємо ваших дзвінків та замовлень!