Робота у багатьох галузях промисловості передбачає імовірність отримати травму голови у результаті падіння чи будь-якого зіткнення з певним об'єктом. Для того, щоб зменшити ризик травми, працівники використовують засоби індивідуального захисту, одним з яких є, власне, каска захисна.

Захисні каски використовуються для захисту голови робітника. Залежно від специфіки, захисні каски можуть захистити вас від:
- забиття голови об нерухомий об'єкт на виробництві;
- удару електричним струмом;
- ударів об'єктів, що падають з великої висоти;
- бризки розплавленого металу тощо.

Через те, що є багато видів касок, їх слід обирати згідно з особливостями вашого робочого місця. У роботі на будівництві головне — міцність каски; в хімічній промисловості — те, як діють речовини на структуру каски. Також існують каски різних форм, що також варто враховувати.

У документах, пов'язаних з охороною праці, часто можна побачити вимоги до касок, згідно яких їх і потрібно купувати, тому що кожен різновид має різний ступінь захисту. Купуючи каску також зверніть увагу на її цілісність. Будь-яке пошкодження може зробити каску небезпечною для роботи.

Звісно, потрібно також знати як правильно експлуатувати каску. Неправильно закріплена каска може призвезти до складної травми чи навіть смерті. Тому варто приділити багато уваги цьому питанню.

Не варто забувати і про матеріали, з яких зроблена каска. Вона має захищати вас від впливу гарячої води, хімічних речовин, нафтопродуктів тощо. Частина, що торкається голови, повинна бути зроблена з гіпоалергічних нетоксичних матеріалів, які не зашкодять шкірі вашої голови.

Мало хто звертає увагу, проте колір каски може багато сказати про власника. Так, білі захисні каски носить зазвичай адміністрація, керівники будівництвом. Коричнева каска символізує про те, що ви працюєте у гірській промисловості. Голубі каски носять члени рятувальних груп. Звична ж нам жовта каска є атрибутом робочої уніформи звичайних працівників.

У нашій країні, захисні властивості каски регулюються стандартом ДСТУ EN 397-2001. Варто звернути увагу чи ваші каски відповідають цьому стандарту. У разі невідповідності такі каски краще замінити, тому що здоров'я дорожче за будь-які гроші.

За додаткову плату у касках можуть бути також додаткові функції, такі як утеплювач для холодної погоди, покращене кондиціювання в спекотних умовах, кріплення для ліхтариків та іншого обладнання.

Якщо вам потрібно каска будівельна — ви можете замовити її у нашому інтернет-магазині. Чудова якість та низькі ціни зроблять вашу покупку приємною для вас. Поспішайте.