Кожна людина прагне економити. Речі, якими вже хтось користувався завжди дешевші. Якщо вони в хорошому стані, то чому б не придбати? Але чи виправдана така економія? Що насправді криється за низькою ціною? 

Деякі промислові швейні машини купити бу можна в хорошому стані. Але виникають сумніви щодо надійності та довговічності обладнання. А що вже говорити про професійне швейне обладнання, коли від якості буде залежати увесь прибуток? Приємно дивує лише ціна в рази менша, ніж на нове. Але що ж робити коли ваш бюджет обмежений і його вистачає лише на дешеві вживані швейні машинки? Підприємці часто вибирають саме їх. Вони купують швейне обладнання тільки у перевірених постачальників, що заслуговують на довіру. Давайте розберемось чи дійсно можна так заощаджувати?

Для кого найкраще підійде швейне обладнання промислове бу?

Якщо ви тільки починаєте свій бізнес у цій галузі або бажаєте оснастити своє ательє або фабрику новими машинами, то можна купити і вживане обладнання. 

Ви можете довіритись нашому інтернет-магазину "Leg-prom". Ми постачаємо якісне нове та вживане обладнання, жакардові етикети, виготовлені на замовлення по Україні та країнах СНД. Також в асортименті вишивальні машини, фурнітура, аксесуари та інше. 

Чи дійсно наша продукція варта уваги?

Все швейне обладнання, що представлене в каталозі нашого інтернет-магазину має багато переваг. Ми пропонуємо лише машинки, що відрізняються високою продуктиністю, довгим терміном експлуатації, швидким виконанням будь-яких операцій. Наші спеціалісти здійснюють постійний контроль якості задля вашого комфорту. Ми орієнтуємось лише на довгу та плідну співпрацю з клієнтами, тому не підсунемо вам неякісний чи несправний товар, який наступного дня опиниться на смітнику. До речі, даємо гарантію до дванадцяти місяців. А якщо вже сталось так, що гарантійний термін закінчився і ви виявили дефект у роботі машинки, то ми завжди допоможемо підібрати потрібну деталь та швидко її доставимо у будь-яку точку України. Працюємо з відомими поштовими сервісами, такими як "Нова Пошта" та "Інтайм". Так ви зможете скористатися послугою наложенного платежу. 

Серед б/у обладнання в наявності закріплювальна машина Juki LK, стрічкові ножі розкрою, чотирьохголкова шестиниткова плоскошовна машина Union special 36200, пристрої для формування комірів, петельний автомат JUKI LBH - 1700 та інше швейне обладнання промислове з програмним керуванням. 

Чекаємо ваших дзвінків та замовлень!