Кожна хороша господиня кожного року консервує певні продукти харчування. Проте, перед нами часто постає питання: як вибрати закаточну машинку, щоб не помилитись? Спробуємо розібратись.

Найбільш поширеним типом закаточної машинки є ручний закаточний ключ. Це найдешевший та перевірений часом товар. Принцип дії такої машинки доволі простий. Вона одягається на кришку, яка щільно притискається однією рукою до горлечка банки, інша рука тим часом буде повертати рукоятку. Через кожен круг — один поворот. І вже через 8-12 оборотів банка герметично закриється. Варто пам'ятати, що для використання такого типу машинок ви повинні мати достатньо сил: це завдання не з найпростіших. Також, при невмілому використанні, банки можуть закритись недостатньо герметично, через що з часом можливі так звані «вибухи». Проте саме такий інструмент давно перевірений досвідом і допоможе вам у цій нелегкій справі. Його ж невисока ціна допоможе вам зберегти ваші кошти.

Іншим відомим типом закаточних машинок є так званий «ключ-равлик». На кришці цього закаточного ключа є спіралеподібний жолоб, по якому рухається ролик і рівномірно притискає краї залізної кришки до горлечка банки. Процес закатування у порівнянні з ручним ключем значно спрощується через те, що не потрібно весь час підкручувати ролик ближче до горлечка. Проте великим мінусом є те, що через необхідність повернення ручки назад час одного закручування значно збільшується, адже це займає стільки ж часу, як і закатування.

Найбільш зручним і відносно дешевим видом закаточних машин можна назвати напівавтоматичні. Наразі такі машинки набули великої популярності серед господинь. І у цьому немає нічого дивного. Це пояснюється високою надійністю та зручністю таких виробів. Напівавтоматичні машинки можуть регулюватись під горлечко потрібного діаметру, що часто потрібно у господарстві. Для закатування варто всього лиш повернути рукоятку ключа 6 разів за часовою або проти часової стрілки, після чого ви почуєте характерний звук, що сигналізуватиме про те, що закатування успішно завершено. Плюсами такої машинки є те, що для закатування не треба великих зусиль, - кришка закатується рівномірно. Також не варто думати про кількість обертів — машинка сама сигналізуватиме про завершення. Ще ціна такого виробу буде порівняно низькою, що потішить покупців з малим бюджетом.

Найбільш дорогими машинками є автоматичні. Для того, щоб почати закатування, варто всього лиш встановити їх на кришку і опустити важіль. При цьому закатування триватиме всього 30 секунд. Проте в таких машинок є і мінуси. Опускати важіль - доволі нелегка справа, також складно закатувати жорсткі кришки. Для багатьох великим мінусом буде їх велика ціна.

Великий вибір закаточних ключів можна знайти у нас на сайті. Закаточні машинки високої якості зможуть допомогти кожній господині. Замовляйте на сайті, або ж за контактними телефонами. Ми чекаємо саме на ваше замовлення.