На сучасному ринку представлений широкий асортимент різних швейних машин і кожна з них має своє призначення. Одним із видів промислового швейного обладнання є оверлок. Ця машина створена для обрізування і обробки країв під час шиття із "сипучих" тканин. Давайте розглянемо які є види оверлоків і для чого кожен з них підходить.

Хоча виробники пропонують досить велику кількість машин для обробки країв, насправді різниця між ними полягає лише у кількості стібків, що може зробити агрегат, та в потужності. Всі інші параметри у виробників, що випускають швейне обладнання, практично не відрізняються. Але якість устаткування, зрозуміло, у кожного різна. Тут головне вибрати перевіреного постачальника з досвідом на ринку. Якість - це теж дуже своєрідний показник, оскільки майже всі деталі виготовляють на одному і тому ж заводі. Тому, головне - репутація компанії (магазину).

То чим все-таки відрізняются оверлоки? Існують такі моделі, які можуть виконувати шви із використанням трьох або чотирьох ниток залежно від стібка. Для роботи з делікатними тканинами спеціально передбачена можливість використання рулікового шва. Для домашнього використання такі машини, зазвичай, пропонують за доступною ціною. 

Якщо ви бажаєте закупити оверлоки для цеху чи великої фабрики, то краще вибрати модель, яка здатна робити ще й двониткові стібки. Це ще більше розширить ваші можливості і зробить підвласними ще більше елестичних матеріалів. 

Крім того, що оверлоки відрізняються параметрами, вони ще мають неоднакові мотори. Критерієм розрізнення також є можливість працювати довгий час без зупинок або працювати взагалі без зупинок. При виборі такої швейної машини ви забезпечите собі надійне шиття і довершену роботу техніки без збоїв. Таке обладнання вирізняється тривалим періодом експлуатації. Серед мінусів варто виокремити досить високу ціну, але це того варто, як кажуть багато підприємців, що мають такі оверлоки. Якщо поки не маєте коштів на дорогі, то є швейне обладнання промислове б/у. 

Для домашньої майстерні з рідкісним використанням вам буде досить купити побутовий оверлок, який дасть вам чудову якість швів за дуже доступною вартістю. Така техніка буде довго служити майстрині, радуючи її своєю простотою і невибагливістю.

Замовити промислове швейне обладнання оптом або в роздріб можна в інтернет-магазині "Leg-prom". Також ми пропонуємо будь-які деталі до машин. Оплата готівкова та безготівкова.

Чекаємо дзвінків!