Багато людей мріють про власний бізнес, справу всього життя. Не кожен знає як відрити швейну майстерню з нуля. Цим повинен зайнятися справжній знавець у цій сфері. Це можуть успішно зробити дизайнери, модельєри або розумні підприємці.

Дехто намагається розвивати бізнес спільно зі своїми друзями. Практика ж показує, що створення такого бізнесу може привести до невдалих наслідків - розладу дружніх відносин і можливого поділу бізнесу між двома сторонами. Якщо ви тільки думаєте про відкриття власної справи, то краще почніть розвивати його самостійно. Не починайте з великого розмаху. На перших порах можна замовити швейне обладнання і відкрити невелику майстерню, де за день буде оброблятися близько двадцяти замовлень. Якщо все піде вдало, можна задуматися про розширення.

Яке ж обладнання потрібно купити для початку?

Якщо приміщення досить невелике, то буде достатньо семи швейних машинок, двох оверлоків та одного петельного автомату, все інше купується з огляду на бюджет. Спочатку, щоб зекономити, можна використовувати швейне обладнання промислове б/у. Так ви зменшите втричі витрати на обладнання.Також, доведеться витратитися на закупівлю фурнітури, оренду приміщення, податки і заробітну плату працівникам. Загалом, розмір вкладення виходить не маленький. Окупляться ці витрати не раніше, ніж через вісім місяців.

Після покупки обладнання необхідно зареєструватись офіційно, якщо ви хочете уникнути проблем з державою. Також це допоможе вам позбутися проблем з винайманням приміщення.

Ви, як власник швейної майстерні, повинні добре розбиратися в технології пошиву або найняти спеціаліста. Саме з цього починається весь бізнес. Маючи певні знання, ви будете розуміти всі тонкощі роботи, бачити, яке обладнання краще замінити чи докупити.

З пошуком сировини у вас проблем не виникне. На сучасному ринку не важко знайти тканину. А от при виборі фурніти потрібно бути уважним. Зверніться до перевіреного постачальника.

Широкий асортимент швейного обладнання та фурнітури пропонує наш інтернет-магазин "Leg-prom". Ми постачаємо лише найновіше обладнання, що відповідає заявленим характеристикам. Також ви маєте можливість придбати швейне обладнання бу Харків чи будь-яке інше місто. На нові машинки гарантія один рік. Деталі на сайті.

Чекаємо замовлень!