Сучасний солодкий стіл, який інакше називають кенді баром, користується популярністю на святкуваннях будь-яких подій різноманітного масштабу. Солодощі актуальні на дні народження, весіллі, корпоративнму святі та на будь-яких інших пишних банкетах чи сімейних святкуваннях. Окрім того, переважна більшість дітей та дорослих полюбляють солодощі і будуть в захваті від смаколиків, тому майстерно створений кенді бар може стати яскравою прикрасою свята.

Апетитні кексики, вишуканий торт, привабливі капкейки, оригінальні пряники... Таку красу навіть шкода їсти.

Пропонуємо кілька порад щодо створення кенді бару на власне свято.

1. Найперше необхідно визначити бюджет. Важливо з'ясувати суму грошей, яку ви плануєте витратити, перш ніж почати. Кекси, смачні торти на замовлення, печиво, льодяники — визначіть на що і скільки ви готові витратити коштів.

2. Тематика або колір вечірки. Кожна вечірка повинна мати певну колірну схему або тему, на якій вона базується, тому важливо вибирати кілька кольорів та / або теми. Після того, як ви визначите свої кольори, можете продовжувати з'ясувати, які цукерки ви хочете використовувати у своєму буфеті.

3. Вибір цукерок. При створенні буфету попіклуйтесь про те, щоб цукерки були не лише барвистими, але й такими, які гості хотіли б зкуштувати. Це може бути шоколад, M&M’s, різні фігурки, смоктальні льодяники, жуйки, кекси, торт, пряники та будь-що солоденьке.

4. Посудини та вази на солодощі. Для того, щоб стіл виглядав максимально привабливо, потрібно підібрати стильні вазочки та посудини. Сьогодні такий посуд можна купити в магазинах та в інтернеті, тому це не є проблемою.

5. Подумайте про те, як гості набиратимуть солодощі. Забезпечте солодкий стіл лопатками, совочками чи щипцями. Люди не будуть торкатись руками випічки та цукерок, отже навіть найвибагливіші гості залишаться задоволеними.

6. Прикрасьте стіл. Вивіска кенді бару повинна відповідати загальній темі, незалежно від того, чи це певна колірна схема чи специфічна тематика.

Почніть з скатертини - ви можете використовувати кольорову, звичайну білу або візерункову скатертину.

Далі додайте фон. Фон створює основу для теми чи колірної схеми вашого свята, і це чудовий спосіб декорувати ваш десертний стіл чи солодощі в буфеті і дійсно зробити його привабливим. Не забудьте поставити найвищі вази чи баночки на задній план, а найкоротші вперед. Додайте центральний елемент, наприклад, композицію квітів, рамочку чи будь-яку тематичну декорацію.  Вазочки можна прикрасити стрічками відповідного кольору або шаблонами, які підходять до тематики. В інтернеті знайдете безліч ідей. Не завадить також підсвітити стіл, якщо є така можливість.

Якщо ви хочете створити кенді бар у Києві, компанія “Кулінарні Мрії” пропонує якісну та красиву випічку для Вашого свята.