Кожен з нас фактично кожного дня стикається з виробами, створеними з пластмаси. Сучасний світ важко уявити без цього матеріалу. Він дуже дешевий і легко піддається будь-яким маніпуляціям зі своїми формами, що робить його головним матеріалом на ринку дешевих товарів. Інші матеріали, такі як метал, дерево чи скло, не можуть конкурувати з ним через більшу твердість та ціну. А як же виробляють вироби з пластику? Спробуємо розібратись.

Найбільш популярним методом виробництва товарів із пластику є лиття в форми під тиском за допомогою інжекційно-ливарних машин. Така машина зазвичай і називається термопластавтомат. Використання термопластавтоматів дозволяє максимально автоматизувати процес виробництва, при цьому отримувати на виході дійсно високоякісні вироби, що відповідатимуть прийнятим стандартам. За допомогою цієї машини можна виготовити деталь практично будь-якої заданої форми, яка робиться в максимально короткий термін. При цьому, процес виробництва майже не потребує втручання людини, значно спрощуючи його.

Робота термопластавтомату базується на використанні надзвичайно високих температур. В результаті виробництва ми отримуємо гарячі пластмасові вироби, які виходять з термопластавтомату під високим тиском.

Як сировину для цього процесу використовують подрібнений до маленьких гранул полімер, який засипається у так званий матеріальний циліндр. Змішування гранул різних кольорів на виході дозволяє отримати виріб, рівномірно пофарбований у певний відтінок. Розплавлена та нагріта речовина подається у вузол вприскування, що є циліндром зі шнеком черв'ячного типу, який переміщується за осьовим напрямком, вприскуючи під тиском рідкий термопласт у пресс форму. Ця форма точно повторює форму майбутнього виробу, тому варто її заповнити повністю, щоб готовий виріб не був дефективним.

Після того, як форма повністю заповнена пластиком, відбувається її охолодження. Після завершення охолодження готові вироби дістаються автоматично, або ж вручну. Далі відбувається повтор все цього ж циклу вже для інших виробів. І хоча циклічність трошки знижує продуктивність у порівнянні з неперервними технологіями, проте дозволяє кожного разу підлаштувати машину під потрібні вам параметри, з меншими фінансовими та часовими витратами.

Перевагою термопластавтоматів є те, що фактично не використовується ручна праця. Це дозволяє майже повністю автоматизувати процес виробництва дозволяючи отримати економію коштів та трудового ресурсу.

Якщо ви хочете купити термопластавтомат, то це можна зробити саме у нас. Хороші ціни та висока якість приємно вас здивують. Зробити замовлення можна за контактними телефонами або на сайті. Ми чекаємо саме на вас.