Якщо ви теперішній чи майбутній власник термопластавтомату, то вам доведеться дізнатись, які саме термопластів бувають. Їхні переваги та недоліки. Спробуємо визначити, які саме термопласти краще використовувати на виробництві.

Взагалі, термопласти достатньо широка група матеріалів, особливістю якої є те, що при нагріванні вони перетворюються в надзвичайно еластичний та в'язкий матеріал, а при охолодженні повертаються до свого звичного стану.

Серед термопластів, найбільш різноманітне застосування мають полівінілхлорид, полістірол та звісно ж поліестер. Пластичні маси на базі поліестеру легко формуються і зварюються у вироби зі складними формами. Вони стійкі до ударних та вібраційних навантажень. Мають підвищену стійкість до хімічного впливу та мають високі електроізоляційні властивості. Їх можна спокійно завантажувати у ливарні машини для пластмас, проте варто все ж перевірити чи вони підходять саме для вашої машини.

Також на виробництві часто використовується вініпласт, який є жорсткою пластичною масою на основі полівінілхлориду. Він формується набагато важче за поліетиленові пластики, проте має підвищену міцність до статичних навантажень, а також має більшу твердість. Більш широке застосування має пластифікований полівінілхлорид, який зазвичай називають пластикатом. Він легко формується і надійно зварюється, а необхідне поєднання у ньому міцності, стійкості до деформацій і теплостійкості досягається підбором співвідношення пластифікатора і твердого наповнювача.

Усі зазначені вище матеріали мають теплостійкість близько 60-80° С. Пластичні маси з більш високою теплостійкістю (100-130° С) і менш різкою зміною властивостей з підвищенням температури виробляють на основі поліпропілену, полиформальдегіду, полікарбонатів, поліакрилатів, поліамідів тощо. Швидко розширюється номенклатура виробів, що виготовляються з полікарбонатів, в тому числі наповнених скловолокном.

Для деталей, що працюють у вузлах тертя, широко застосовуються пластики з аліфатичних поліамідів, наповнених теплопровідними матеріалами, наприклад графітом.

Особливо висока хімічна стійкість, міцність до ударних навантажень і діелектричні властивості мають пластики на основі політетрафторетилену і сополімерів тетрафторетилену. У матеріалах на основі поліуретанів вдало поєднується зносостійкість з морозостійкістю і тривалою міцністю в умовах навантажень. Полиметилметакрилат використовують для виготовлення оптично прозорих атмосферостійких матеріалів.

Обсяг виробництва термопластів з підвищеною теплостійкістю та органічних скел складає близько 10 % загального обсягу всіх полімерів, призначених для виготовлення пластичних мас.

Визначившись з потрібними для вас термопластами - ви можете ставати до роботи. Якщо вам потрібно купити термопластавтомат ціна якого вас приємно здивує - тоді ви звернулись за правильною адресою. Саме у нас термопластавтомати хорошої якості за низькими цінами. Замовлення можна зробити на сайті чи за контактними телефонами. Ми чекаємо саме на тебе.