Скоро весна і багато батьків будуть змушені купувати своїм діткам новий одяг. Проте, часто ми можемо натрапити на неякісний товар. Як не помилитись при виборі комбінезона? Спробуємо розібратись.

Найбільш вдалим вибором для весняного костюма вважається дитячий джинсовий комбінезон. Такі комбінезони мають ряд переваг, про які ми поговоримо далі.

В першу чергу, вони зручні і не будуть обмежувати рухи. Для дітей молодшого віку це надзвичайно важливо. При цьому такий комбінезон зможе утримувати майки чи футболки заправленими, через це їх можна використовувати під час активного часопроведення.

Часто, ми купуємо комбінезони у період, коли дитина росте і розвивається. Комбінезони зручні тим, що у них можна самостійно регулювати довжину лямок та об'єм талії.

Матеріал «джинс» сам по собі — натуральний. Через це ви спокійно можете використовувати джинсові комбінезони, не побоюючись про можливу шкідливість матеріалу, з якого вони зроблені.

Також головною перевагою даних комбінезонів вважається їх практичність та стійкість до зношування. Такі комбінезони добре переносять будь-яку активність малюків. Катання на гойдалках, спуски з гірок, ігри на відкритій місцевості — це все ваші діти можуть собі дозволити у джинсових комбінезонах. Їх важко порвати, тому у молодший період життя вони просто незамінні. При цьому вони легко перуться і сушаться. Не варто також забувати, що це водночас стильні і модні речі.

Дитячі джинсові комбінезони також поділяються по сезонах:
1) «Полегшені» комбінезони. У таких комбінезонах ми можемо помітити полегшений джинс. Водночас вони відрізняються більш світлим забарвленням.
2) Універсальні комбінезони для яких використовується звичайний денім. Вони можуть бути як з підкладкою (трикотажною), так і без неї.
3) Утеплені. Вони зазвичай продаються із флісом або вовняною підкладкою. Можуть бути утеплені навіть підкладкою з наповнювачем.

Не варто забувати і про те, що для кожного віку потрібні свої комбінезони. Для молодшого віку зазвичай створюють комбінезони, які мають кнопки чи ґудзики по внутрішньому шву штанців. Це дозволяє змінити дитині підгузки, не роздягаючи її при цьому повністю. Також джинсові комбінезони для малюків можуть мати кнопки або блискавки по боковому шву (від верху до середини стегна), що робить зручним роздягання сплячої дитину. Для діток старшого віку є певні пристосування в дизайні джинсових комбінезонів. Внутрішні гумки або кнопки з боків, що регулюють об'єм талії, а також відвороти штанин, які при бажанні подовжують штанці.

Також, зрозуміло, що існують джинсові комбінезони для різних статей. Якщо вам потрібен комбінезон для хлопчика, то краще за все звернути увагу на моделі класичного типу, в яких є шорти або штани, а декоративні елементи відсутні. Якщо брати дитячі комбінезони для дівчаток, то за стандартом вони декоровані вишивкою, паєтками, аплікаціями. Нижньою частиною одягу може виступати спідничка чи штани.

Якщо після прочитання статті ви захотіли купити дитячі комбінезони, то це зробити можна саме у нас. Прекрасний вибір дитячих речей. Замовлення можна зробити на сайті або за контактними телефонами. Ми чекаємо саме на тебе.