Вибір хорошого матеріалу для пам'ятника - дуже важлива річ. Кожній родині потрібно, щоб пам'ятник зміг простояти довгий час, шануючи померлу людину. Хочеться, щоб пам'ятник простояв так само довго, як живе пам'ять про людину. Спробуємо розібратись, який саме матеріал в цьому випадку підійде.

Пам'ятник з металу. Такий пам'ятник є найбільш дешевим варіантом на ринку. Для фотографії можна використовувати кераміку або гранітну табличку. Він є доволі легким, що дозволить легко його встановити. Проте, його зовнішній вигляд зазвичай бажає кращого. Також, у нашій країні такі пам'ятники часто викрадають вандали для подальшої здачі металу у пункти прийому.

Пам'ятник з полімерграніту. Такі пам'ятники створюються з суміші гранітної крихти та міцного полімеру. Перевагою такого типу є те, що йому можна надати практично будь-якої форми та висоти. Спочатку такі пам'ятники мають чудовий вигляд, через свій однорідний колір, проте згодом ці властивості, на жаль, погіршуються. З часом у деяких місцях можуть з'явитись вздуття чи провали. Також, через якийсь час він вигорає на сонці і стає сірим, при цьому гравіювання може вигоріти повністю. При цьому такі пам'ятники легко займисті, що дуже небезпечно в умовах кладовища через те, що часто люди використовують різного роду лампадки, свічки і тому подібне.

Пам'ятник з мармурової крихти. Для виготовлення таких пам'ятників використовується суміш гранітної крихти та бетону. Фотографію можна вставити на керамиці, або ж зробити гранітну табличку. Такі пам'ятники надійніші за ті, що з полімерграніту, хоча їх ціна приблизно однакова. І якщо якість буде хороша, то вони зможуть прослужити довгий час. Проте, на жаль, якість таких пам'ятників неможливо перевірити. Все залежить від якості бетону, який використовують виробники. Так, якість часто нехтується через погоню за низькою ціною в умовах конкуренції.

Мармуровий пам'ятник. Перевагою таких пам'ятників є м'якість, що дозволяє вирізати різні фігури, які можуть бути дійсно витворами мистецтва. Проте, в Україні ціни на такі пам'ятники суттєво завищені. Це відбувається через те, що у нашій країні, на жаль, немає хороших мармурових кар'єрів, і доводиться замовляти даний матеріал в інших країнах. Доставка таких важких матеріалів коштує дорого.

Гранітний пам'ятник. Це найкращий варіант, який наразі можна знайти. Хороша якість та довговічність. Він не вигорає на сонці та не боїться будь-яких можливих на наших теренах погодніх умов. Також ви можете бути впевнені, що гравіювання з часом не зникне. При цьому його не можна пошкодити навіть ножем. Найбільш якісним гранітом вважається габро граніт, який добувається у Букінському родовищі. Пам'ятники з такого граніту зможуть прослужити не роки, а цілі століття. Саме на нашому сайті ви зможете знайти пам'ятники з цього матеріалу.

Замовити пам'ятник з граніту можна у нас на сайті або за контактними телефонами. Хороша якість та довговічність.