Торт супроводжує чи не кожне святкування, присутній на дружніх посиденьках за чашечкою кави та може прикрасити романтичну вечерю. Торт на весілля — це взагалі незмінний елемент свята. Випічку ви можете купити у супермаркеті, замовити в інтернеті або зробити самі.

Якщо ви таки вирішили порадувати себе та близьких власноруч приготованим тортом, пропонуємо декілька загальних порад, які допоможуть уникнути неприємностей та зробити випічку максимально смачною та привабливою.

Підготуйте форму раніше. Щоб замішане тісто не стояло в посудині, поки ви готуєте деко (це може погано вплинути на його структуру), попіклуйтесь про те, щоб форма була готова, і ви могли відразу ж вилити тісто туди.

Використовуйте пергаментний або восковий папір. Хоча це і не є обов'язковою умовою, проте торт буде легше виймати після випічки.

Змазка. Для того, щоб готову випічку можна було легко вийняти з форми, не порушивши її структури, обов'язково змазуйте форму чи пергамент маслом або олією.

Інгредієнти. Зрозуміло, що всі продукти повинні бути свіжими. Якщо в рецепті не вказано інше, то вони повинні мати кімнатну температуру. Добре, якщо ви підготуєте всі інтредієнти раніше. Переконайтесь, що всі продукти є, адже ви не хочете посеред робочого процесу бігти в магазин.

Дозування. Точність вимірів є обов'язковою у випічці. Всі дозування мають відбуватися за допомогою мірних чашок та ложок. Якщо у рецепті вказана вага, варто скористатися кухонною вагою для точності пропорцій.

Заповнення форми. Загальне правило говорить, що форму потрібно заповнити на дві треті, залишивши достатньо місця для торта, аби він зміг вирости.

Випікання. Високі пироги потрібно пекти на малому вогні, щоб тісто пропікалось рівномірно.

Як зняти. Якщо пиріг чи торт не знімається з деки, його припіднімають лопаткою або ж відділяють від поверхні ниткою.

Подача. Гарячий виріб краще не різати, проте якщо це необхідно, краще нагріти ніж в гарячій воді, швидко витерти, а тоді нарізати. Дрібні кекси можна виймати з силіконових форм відразу, а більшу випічку варто з форми виймати вже охолодженими.

Для тих, хто надає надає перевагу споживанню, а не випіканню солодощів, пропонуємо вихід. Замовити випічку в Києві просто. Ви можете перейти на сайт компанії «Кулінарні Мрії» та оформити покупку. Гарантуємо свіжість усіх продуктів та відмінну якість виробів.