PSG plus s.r.o. є гнучким і чинним в глобальних масштабах постачальником комплексних рішень в області переробки м'яса, які приносять клієнтам конкурентну перевагу. Завдяки такій стратегії компанія міцно закріпила лідируючі позиції в секторі виробництва обладнання для переробки м'яса.

Офіційний представник PSG plus на території України - ПП "ТЕХНО ВУД". У тісній співпраці з клієнтами фахівці підприємства розробляють рішення, що відповідають конкретним запитам виробництва, спираючись на власний досвід, а також досвід компаній-партнерів, придбаний за десятиліття.

Одним з напрямків компанії є виробництво обладнання для сирокопчених і сиров'ялених ковбас. Вибір очевидний: цей продукт користується постійною популярністю серед покупців завдяки своєму унікальному смаку і аромату, а тому став невід'ємною частиною будь-якого святкового столу.

Рішення компанії PSG plus складається з двох типів кліматичних камер - для дозрівання м'ясних продуктів та камери для сушіння та зберігання продуктів.

Кліматичні камери PSG plus забезпечують оптимальне обдування, швидкість, напрямок і обмін циркулюючого повітря, які є необхідними умовами для рівномірного розподілу температури і вологості в цілому просторі камери.

Камери призначені для виконання технологічних процесів ферментованих продуктів, що не піддаються термічній обробці, зі сортовою культурою або класичного виготовлення твердокопчених салямі, ковбас, шинок і копченого м'яса. Центральний вентилятор, вхідні і вихідні повітроводи в комплексі з системою змінюваних клапанів для циркуляції повітря забезпечують стабільну роботу камери, відмінне та рівномірне висушування всіх продуктів.

Для камер дозрівання і сушки продуктів з великим вологовидаленням або в яких зроблений акцент на швидку і рівномірну обробку була розроблена система управління повітрям CrossFlow.

Циркуляційне повітря циклічно подається в камеру зверху подають каналами, розташованими вздовж стін камери. Відповідно до програми ведеться зворотний потік повітря знизу і відбирається витяжними каналами над візками. Система CrossFlow дозволяє забезпечити максимально швидку сушку продуктів до потрібної активності води і обмежити ризик кільцювання продуктів.

Для остаточної сушки і дозрівання класично ферментованих продуктів використовується система EguiFlow. Повітря подається в камеру з каналів, раположенноє над візками, а витяжка здійснюється за допомогою каналів, розташованих уздовж стінки.

Автоматичну роботу камери здійснює мікропроцесорна система. Пульт управління оснащений контактним дисплеєм, на якому відображаються всі дані, необхідні для контролю і налагодження параметрів керуючого пристрою, а також передбачає пам'ять на 100 програм, кожна з яких має 40 кроків. Тут можливо запрограмувати свою температуру в камері, необхідну вологість, обороти вентилятора (ручний режим), втрати ваги продукту (автоматичний режим), а також довжину кроку. Всі ці дані відображаються на дисплеї пульта управління.

Зрозуміле і впорядковане відображення інформації, а також управління параметрами за допомогою символьних кнопок з іконками роблять роботу з налаштування камери простою і зручною. Пульт управління дозволяє підключати датчики для вимірювання температури в камері, датчики вологості і інші інформаційні датчики.Температура в камері регулюється нагріванням або охолодженням робочого об'єму повітря, вологість регулюється зволоженням парою або видаленням вологи через випарник.

Щорічно фірма представляє безліч інновацій і новинок, які представляє клієнтам на міжнародних виставках у всьому світі. Завдяки надійній конструкції, обладнання PSG plus виконує точну і досконалу регуляцію клімату, гарантуючи стабільну якість, а власні програми забезпечують максимальну безпеку і високий рівень гігієни на виробництві клієнта.