У зв'язку із подорожчанням газу і послуг підключення до газових комунікацій твердопаливні котли набувають все більшої популярності в Україні та за її межами. І тут говориться не лише про місцевості, де нема можливості підключитися до мереж газової комунікації, але й про ті місцевості, де вже проведений газ. Це зумовлено також тим, що паливо для таких котлів досить дешеве, а іноді його можна знайти просто на вулиці. Для твердопаливних котлів ідеально підійдуть дерево і всі відходи його обробки, буре та кам'яне вугілля, брикети, лушпиння соняшнику, тирса, тріски і тому подібне. 

На сучасному ринку представлене широке різноманіття таких пристроїв, але покупці найчастіше вибирають чавунні котельні установки. Твердопаливні котли можна поділити за принципом роботи на традиційні, піролізні та тривалого горіння. 

Традиційні твердопаливні котли мають чавунний або сталевий теплообмінник, а сама топка знаходиться в нижній частині. Оскільки горіння відбувається постійно в одному й тому ж місці, то матеріал котла схильний до вигорання і такі пристрої вважаються не дуже довговічними. Через особливість своєї будови такий котел має низький коефіцієнт корисної дії.

Піролізні котли складається з двох камер, що розміщені одна над одною. У верхню завантажується піролізне паливо. Для кращого спалювання газ змішують із повітрям. Основним видом палива для цих котлів є деревина, бажано твердих порід. 

Котли тривалого горіння бувають ручні та з автоматичним завантаженням палива. Тверде паливо - пресована і гранульована деревина, використовується для цих котлів у вигляді гранул - пелет, що поступають в бункер і звідки в котел. Ці котли мають дуже високий рівень автоматизації і відповідно - високий ККД.  Вони можуть дуже довгий період часу працювати самостійно. Розпалюються вони також автоматично. Тому, такі твердопаливні котли заслужено вважають найбільш продуктивними, вигідними та простими у експлуатації. 

Замовити котельні установки, автоматику для твердопаливного котла, шнек для подачі пелет, пелетний пальник та інші товари можна в нашому інтернет-магазині Ком-Стер. Також ми можемо повністю укомплектувати ваш котел такими додатковими пристроями як датчик температури для котла, регулятор тяги, дефлектор і т.д. 

Телефонуйте і замовляйте прямо зараз!