Зараз українцям досить важко вдається визначитись із видом котла для автономної опалювальної системи. Раніше найпопулярнішим різновидом палива був газ та електроенергія, але тепер це дуже невигідно та затратно для будь-якого господаря. Щоденно вартість на ці види палива зростає, тому неможливо розрахувати навіть приблизно скільки вам доведеться витратити коштів на опалення цього сезону. Але вихід є! Це котельні установки на твердому паливі.

Щоб впевнитись, чи дійсно це так вигідно, давайте розглянемо основні переваги таких котлів.

1. Вони доступні. У європейських країнах вже давним-давно люди замінили газові котли на ті, що працюють на дровах, вугіллі, торф'яних брикетах, пелетах, соломі та ін. Отже, ці опалювальні пристрої з легкістю можна знайти на теренах України в інтернет-магазинах чи деяких будівельних маркетах. До того ж сировина ще більш доступна. Якщо ви живете в сільській місцевості, то можете її заготовити власноруч на весь опалювальний сезон.

2. Мають високий коефіцієнт корисної дії. Сучасні моделі можуть довго працювати без заправки. В основному закладку дров, вугілля, пеллетів чи іншої сировини роблять 1-2 рази на добу. А установка автоматики на твердопаливний котел допоможе вам взагалі забути про цей процес.

3. Низькі експлуатаційні витрати. Це важливий фактор тому, що для встановлення газового чи електричного опалення потрібно отримати спеціальний дозвіл. Встановлення та обслуговування таких видів котлів здійснюють лише сертифіковані організації, що тягне за собою додаткові витрати на роботу спеціалістів. З твердопаливним котлом ви забудете про зайву тяганину.

4. Дешеве паливо. Протягом сезону ціна на нього не змінюється. Якість твердого палива легко перевірити просто оцінивши його зовнішній вигляд, коли концентрованість газу (а він може бути розбавлений) майже неможливо визначити.

5. Ви не завдаєте шкоди довкіллю. З таким котлом ви значно економите природні ресурси. Природний газ на нашій планеті зберігся в дуже малих запасах, тому дехто купує котли на пелетах. 

Це ще не всі переваги твердопаливних котлів. Про інші ви дізнаєтесь після покупки.

Замовити їх можна в нашому інтернет-магазині "Ком-Стер". Також ми пропонуємо вам звернути увагу на такі товари як  котли водяного опалення на дровах, бункери, датчики температури та інші. Доставка по всій території України.

Чекаємо ваших дзвінків та замовлень!