Трейсилер більш відомий як запайщик лотків та упаковок. Від англійського tray - «контейнер», seal - «скріплення». Основними його завданням є упакування продуктів. Його використовують для медичних, споживчих товарів, та товарів харчової промисловості. Запайщик лотків користується великою популярністю для більшості компаній, пов'язаних з харчовою промисловістю.

Трейсилери використовують для упакування будь-якої продукції: м'ясні продукти (стейки, ковбаси, фарш, курятина тощо), молочна продукція (сир, молоко, сметана), риба, салати, цукерки та багато іншого. Упакування таким способом сприяє збереженню зовнішнього вигляду та терміну придатності продуктів.

Сьогодні на ринку можна зустріти безліч упаковок та етикеток для різної продукції. Упаковки бувають різні за формою, розміром та з різного матеріалу. При запайці використовується плівка, яка може бути як звичайна, так і з малюнком (логотипом) компанії. Під час запаювання, плівка щільно прилягає до контейнера, призначеного для збереження різних харчових продуктів і не тільки. Важливим у роботі запайщиків є те, що перед упакуванням відбувається вакуумація, завдяки цьому і збільшується термін придатності продукції. Автоматизовані запайщики можна налаштувати на різні типи упакування.

В залежності від сфери застосування та функцій, трейсилери бувають різними. Існують ручні та автоматизовані запайщики, в залежності від об'ємів виробництва. Для великих підприємств доцільно використовувати пакувальну лінію. Ручні запайщики можуть використовуватись в цехах або на невеличких підприємствах. Відповідно до цього існують малогабаритні та громіздкі запайщики, або навіть цілі лінії, Оснащення трейсилерів також буває різним: трайсилери з дозаторами, з функцією етикетування, датування та маркування.

Упакування товару - це заключний етап виробництва будь-якої продукції, після якого товар потрапляє на прилавки магазанів. Від якості упакування залежить не лише еститичний вигляд продукції, але і термін та якість її збереження. Тому вибір такого обладнання як запайщик є дуже відповідальною справою. На сьогодні представлений широкий вибір такого обладнання. В залежності від об'ємів виробництва та необхідних функцій Ви можете обрати трейсилер, який підходить саме Вам.

Компанія «Техно Вуд» займається розробкою та виробництвом широкого асортименту обладнання для виготовлення ковбаси та інших продуктів: термокамери, пакувальна продукція, трейсилери, коптильно-варильні камери, термокамери, камери інтенсивного охолодження, термоформери та обладнання для м'ясопереробки. Ознайомитися з асортиментом нашої продукції Ви можете завітавши на наш сайт. Ми виготовляємо лише якісне устаткування для харчової промисловості. У нас приємні ціни на весь асортимент обладнання, також можливе здійснення індивідуальних замовлень.