Переваги твердих шампунів:

-  Такий шампунь ніколи не проллється (особливо актуально в дорозі), він не займає багато місця у вашій багажній сумці, і містить максимум натуральних компонентів, на відміну від рідких шампунів.
-  Також, такі шампуні набагато економічніші і вигідніші, адже, одного такого брусочка твердого шампуню може вистачити на  1,5 - 2, або навідь  на 3 місяців (в залежності від того, як часто ви миєте голову).
-  До того ж, волосся таким шампунем промивається краще і довше залишається чистим - так, навіть власниці жирних типів волосся стверджують, що з твердим шампунем вони можуть мити голову не кожен день, а через 2-3 дні.
-  І, хоча комусь може здатися, що такі тверді шампуні коштують дорожче, і тому, купувати їх не вигідно - це здається так тільки на перший погляд. Насправді, досить порахувати, скільки пляшок рідкого шампуню у вас піде за 3 місяці і скільки брусків твердого шампуню піде за цей же період. Як бачите, раціональний підхід і економія, а ще користь для вашого волосся - у наявності.
-  Додайте до цього, що ті рослинні компоненти і ефірні масла, які входять до складу твердих шампунів, відмінно справляються із завданням догляду за вашими волоссям і додаткова необхідність купувати бальзами та кондиціонери для волосся відпадає сама собою.
-  Після миття волосся таким твердим шампунем волосся легко розчісується, не електризується і виглядає блискучим, чистим та доглянутим.

А чи не цього ви домагалися ?!