Важливе місце у повсякденному житті практично кожної сім'ї займає телевізор. Хоча телебачення давно вже стало чимось буденним, технології не стоять на місці. Саме для сучасних активних людей, пріоритетом для яких є якість і високотехнологічність, компанія "Інформаційні технології" пропонує цифрове телебачення в Києві.

Що ж являє собою цифрове телебачення?

В основі такого телебачення лежить цифровий сигнал, який перетворюється у послідовний ряд цифрових кодів і значень.Такий спосіб передачі даних дозволяє досягнути ідеального зображення та звуку.

Отже, які конкретно переваги має "цифра"?

Висока якість зображення. Картинка завжди якісна: ніяких перешкод, перебоїв та інших неприємних моментів немає і бути не може. Ваш екран більше не «сніжитиме», а зображення не спотворюватиметься. Цифровий сигнал приймається тільки у відмінній якості, тобто або зображення буде ідеальним, або його не буде взагалі.

Відмінний звук. При перегляді телеканалів через цифровий сигнал звук буде "чистим", без спотворень і фонів. А ще власники цифрового телебачення мають можливість дивитися телепередачі зі стереозвуком чи Dolby Digital, що передбачає ще вищий стандарт.

Велика кількість каналів. Це одна з головних переваг "цифри". Так, в Україні кожна людина, що підключається до цифрового телебачення, гарантовано отримує 32 телеканали. Це мінімум, а зазвичай їх набагато більше.

При цифровому кодуванні в одній частоті передається не один, а до 16 каналів. Саме це дозволяє збільшити їх кількість.

Будь-який пакет цифрового телебачення пропонує широке розмаїття телеканалів різної тематики і спрямованості, що вдовольнить найвимогливішого телелюбителя. Ви можете обрати пакет телеканалів на свій смак.

Електронний програмний код. Відтепер вам не треба шукати в газеті телепрограму на тиждень. Маючи цифрове телебачення, ви можете отримати детальну інформацію про програму на кожному каналі натиском однієї кнопки. Також можна дізнатися, скільки триватиме передача, що вже розпочалася.

Батьківський контроль допоможе подбати про безпеку ваших дітей. Підключившись до цифри, ви зможете блокувати небажані канали, закривши їх цифровим кодом.

Цифрове телебачення пропонує ряд нових для споживача сервісів: це і групування каналів, і субтитри іншою мовою, блокування програм, їх запис тощо. Також "цифрою" легко керувати: включення, відключення чи перехід на інший пакет відбувається дуже швидко.

Ще однією вагомою перевагою цифрового телебачення є низьке споживання електроенергії.

Варто сказати, що цифровий сигнал передається тільки у відмінній якості. Якщо аналогове телебачення може "зловити" слабкий сигнал (зображення буде відповідним), то у "цифри", як уже говорилося, або зображення ідеальне, або його немає взагалі.

Якщо сучасні телевізори передбачають передачу даних через цифровий сигнал, старий телевізор для цифрового телебачення не підходить - треба купувати приставку (цифровий ефірний приймач). Натомість ви насолоджуватиметеся переглядом улюблених телепередач у відмінній якості.

Крокуйте у ногу з часом - обирайте цифрове телебачення в Києві від компанії "Інформаційні технології". Ми пропонуємо телебачення і інтернет підключення високої якості за доступною ціною.