Телебачення, як і інші сфери життя, невпинно модернізується, набувають поширення і щодень вдосконалюються нові технології. Потрохи відходять у минуле кімнатні антени і «сніжні» екрани. Переважна більшість людей намагається підключити телевізор до інтернету чи обирає цифрове телебачення.

Цифрове кабельне телебачення дасть вам змогу переглядати улюблені телеканали у ідеальній якості, адже цей тип мовлення гарантує високу чіткість зображення та «чистий» звук.

Але якщо сучасні телевізори повністю адаптовані до прийому цифрового сигналу, зі старенькими «блакитними екранами» виникають певні проблеми. Власникам застарілих моделей цифровий стандарт недоступний. Невже єдиний вихід - купувати новий телевізор?

Дешевшим варіантом буде придбати приставку для перегляду цифрового телебачення (цифровий ефірний приймач, декодер чи цифровий ресивер), який надасть вам можливість користуватися усіма перевагами «цифри».

Цифровий ефірний приймач - це невеличкий пристрій, який фіксує цифровий сигнал і обробляє його для подальшої передачі на телевізор будь-якої моделі.

Асортимент ресиверів надзвичайно широкий, як і перелік функцій. Є певні стандарти цифрового телебачення, від яких і залежить функціонал приставок.

DVB (Digital Video Broadcasting - «цифрове відеомовлення») - європейський стандарт цифрового телебачення, який підтримується і в Україні. Має ряд різновидів.

DVB-T - цифрове наземне телебачення, коли сигнал по радіоефіру передається на індивідуальну чи колективну антену, а з неї - на телевізор з вбудованим декодером чи на цифрову приставку, що підтримує цей стандарт. Більш вдосконаленим є DVB-T2, що, окрім формату HDTV (телебачення високої якості), підтримує формат 3D. Порівняно з попередником, має більшу стійкість передачі та пропускну здатність.

В основі DVB-C полягає кодування зображень і звуку MPEG-2. Окрім аналогових каналів, цим стандартом передбачена можливість перегляду цифрових каналів, наданих провайдером. Щоб отримати до них доступ, треба лише вставити в тюнер картку свого оператора. Більш модернізованим різновидом є DVB-C2, що має більшу гнучкість і стійкість до перешкод.

При використанні стандарту DVB-S передача сигналу відбувається через супутник, а для його прийому потрібні супутникова антена і відповідний ресивер. Більш вдосконаленим є різновид DVB-S2.

Обираючи декодер, треба визначити, який саме стандарт він підтримує. Саме від цього залежать його функціональні характеристики. Зробити правильний вибір без зайвих «заморочок» і фінансових витрат вам допоможуть спеціалісти компанії «Інформаційні технології».

Цифрове телебачення в Києві відмінної якості, технічна підтримка та професійні консультації від «IT-TV»!