Сьогодні сучасна людина не може уявити свого життя без інтернету. У всесвітній павутині ми шукаємо інформацію, віртуально подорожуємо по світу, знайомимося, купуємо та багато іншого. А кіномани можуть безкінечно переглядати в інтернеті новинки кінематографу чи старі улюблені фільми. Звичайно, можна для цього скористатися ноутбуком чи портативним комп'ютером, але ж набагато зручніше дивитися кіно на телевізорі з великою діагоналлю. Адже телевізор з інтернетом - це швидко і просто!

Підключати комп'ютер до TV - клопітно і не дуже зручно? Тоді скористайтеся медіаплеєром!

Основною функцією цього пристрою є зв'язок між мережею інтернет і телевізором, завдяки чому інтернет-файли виводяться на телеекран. Медіаплеєр підключається до телевізора, керування відбувається за допомогою пульта.

Цей маленький пристрій надає необмежених можливостей для перегляду відео, перетворюючи навіть старий телевізор в сучасне SMART-TV. За допомогою медіаплеєра можна загружати і переглядати відеофайли з мережі інтернет у високій якості.

Окрім інтернет-файлів, медіаплеєр дає змогу дивитися контент з жорстких дисків та USB флешок. Можна навіть «гуляти» по сайтах, підключивши по USB мишку та клавіатуру. Чим не повноцінний комп'ютер?

Через медіаплеєр ви зможете дивитися файли з медіапорталів EX.UA, MEGOGO.NET, ALL.TV та YouTube у високій якості.

Окрім перегляду відеофайлів, медіаплеєр дає доступ до ряду сервісів і додатків, які є у мережі інтернет. На екрані телевізора ви зможете переглянути погоду, дізнатися курс валют чи гороскоп.

Медіаплеєр можна підключити практично до будь-якого телевізора, але найкраще вони працюють з телевізорами класу Full HD. Залежно від моделі медіаплеєра і класу телевізора, список додатків і сервісів може бути фіксованим, а може доповнюватися і змінюватися.

Перед тим, як обрати медіаплеєр, варто визначитися, як ви будете його використовувати. Адже вибір великий - від бюджетних версій до найбільш технологічних.

Найпростіші за функціями і найдешевші по ціні медіаплеєри з USB-портом, без підключення до локальної мережі. Відео на екран телевізора виводиться з USB-флешки.

Досить бюджетні і медіаплеєри з жорстким диском, без підключення до локальної мережі. Для запису необхідної інформації пристрій треба підключити до комп'ютера. Потім під'єднуєте медіаплеєр до телевізора і насолоджуєтесь переглядом.

Ще один різновид - медіаплеєри, що можуть приєднуватися до локальної мережі, але без виходу в інтернет. Окрім усіх можливостей попередніх моделей, такі пристрої вміють зчитувати і програвати файли з мережі.

Найбільш досконалими є медіаплеєри з можливістю приєднання до мережі та виходу в інтернет. Функції таких моделей надзвичайно різноманітні: від скачування і перегляду файлів усіх форматів до певних маніпуляцій з відеоматеріалом.

Як бачимо, встановивши сучасний медіаплеєр, ви можете користуватися можливостями інтернету, навіть не маючи комп'ютера.

Компанія «Інформаційні технології» надає в оренду медіаплеєр MAG-250-IT, який має доступ до інтернету та всі найсучасніші функції. Вартість послуги - усього 40 грн/місяць (оренда і техпідтримка).

Підключити інтернет до телевізора - тепер не проблема! Користуйся можливостями сучасних розробок разом з «IT-TV»!