Поєднання кольорів у одязі: хтось вважає, що це не та проблема, на яку потрібно зважати, а для когось вдало підібрана мереживна блузка з класичними брюками — це справжнє мистецтво. Часто, здавалось би, непомітні зміни тонів та відтінків можуть значно покращити зовнішній вигляд жінки.

Поєднуючи наш одяг, ми повинні враховувати різні фактори. Це не тільки колір одягу, який ми носимо, але і колір нашого волосся, тон шкіри або навіть колір очей. З іншого боку, важливо керуватись також власним стилем та смаком. Колірна комбінація повинна грунтуватися на нашому особливому смаку та стилі, щоб ми виглядали бездоганно та впевнено.

Пропонуємо декілька підказок, які допоможуть опанувати мистецтво поєднання кольорів:

1. Колірна діаграма допоможе вам зрозуміти, як кольори розбиваються та співвідносяться один з одним. Це дозволить дізнатися, які кольори ви можете об'єднати, і яких кольорів необхідно уникнути. Її ви можете знайти в інтернеті та користуватись у вільному доступі.

Два основні правила, які не дозволять зазнати невдачі у кольоровому поєднанні:
- комбінуйте предмети одягу відповідно до кольорів, які знаходяться в 1 хроматичному колі: наприклад, бежевий та коричневий;
- застосовуйте контраст. Поєднуйте повністю протилежні відтінки. Хорошим прикладом такої кольорової стратегії є класичний чорно-білий варіант.

2. Чорний, білий, сірий і світло-бежевий ідеально підходять майже з усіма іншими кольорами і добре поєднуються один з одним.

3. Обережно з принтами. Не рекомендується одночасно носити одяг з принтами на обох деталях. Замість цього, об'єднайте елемент принтованого одягу з кольоровими елементами.

4. Аксесуари. Комбінуйте холодні кольори з аксесуарами зі срібла та теплі кольори з золотими прикрасами.

5. Підберіть гарний базовий гардероб. Є основний одяг, який корисний для поєднання кольорів. У вас повинні бути біла та чорна сорочка або футболка, класична чорна спідниця, колготки різних тонів та пара джинсів.

6. Носіть взуття та сумку у тому ж кольорі. Це зовсім не обов'язково, але такий хід забезпечить гарне загальне враження від вигляду.

7. Уникайте поєднання більше трьох різних кольорів, які не належать до одного кольорового діапазону, оскільки ефект не може бути дуже приємним.

8. При покупці не забувайте подумати, як об'єднати товар, який ви хочете придбати, з існуючим одягом.

Бутік модного одягу від українських виробників Natali пропонує широкий вибір класичного та незвичайного одягу на будь-який смак та розмір за дуже приємними цінами. Будьте стильними та красивими!