У кожного хто захотів почати бізнес в інтернеті постає питання: краще купити готовий сайт з прибутком чи створити сайт з нуля? Часом таке рішення дається дуже важко і в результаті вибір може розчарувати. У цій статті ми побачимо, які чинники слід враховувати при ухваленні рішення про покупку існуючого веб-сайту в порівнянні з початком з нуля, а також негативні та позитивні сторони обох варіантів. Я сподіваюся, що ви краще зрозумієте свої сильні сторони і зможете досягти своїх цілей в інтернет-маркетингу.

При прийнятті даного рішення варто звернути увагу на 3 важливих фактори:
* Час
* Гроші для інвестицій
* Знання та досвід

Рідко коли у людей присутні всі ці три пункти. Тому окремо розберемось по кожному з них.

Час. Час один з найважливіших активів у сучасному світі. Важливо розуміти, що для створення сайту з нуля потрібно дуже багато часу. Створення, розкрутка, підтримка — все це потребує щоденної багатогодинної роботи, що часто не можуть дозволити собі люди.

Гроші для інвестицій. Так, створити сайт з нуля, особливо якщо ви будете створювати самостійно, вийде трішки дешевше. Проте пошук клієнтів для нього — неймовірно важка праця. При обмежених коштах варіант створити з нуля виглядає привабливішим, проте краще доплатити не надто багато, та мати вже готовий сайт зі своєю аудиторією.

Знання та досвід. Якщо ви будете створювати сайт з нуля, вам обов'язково потрібно знати що, де і як працює. Будучи початківцем цей шлях для вас неодмінно буде тернистим. Вивчення будь-якої інформації неймовірно складний процес, що потребує багато зусиль. В даному випадку краще купити готовий сайт, що потребуватиме лише ваших коштів і відразу почати роботи над продажами. При цьому не турбуючись про його створення та розкрутку.

Згідно статистики, відсутність цих трьох факторів є основною причиною краху більшості бізнес проектів. Для вирішення питання про купівлю веб-сайту варто запитати себе як ви оцінюєте свій час, і чи готові ви втратити певні кошти. Якщо ви купуєте існуючий веб-сайт, подумайте про те, що продавець вклав в нього, щоб отримати теперішній результат і що вам потрібно зробити, щоб відтворити цей дохід. Варто подумати, що для вас важливіше, витрачений час чи гроші? Насправді, трішки доплативши ви отримуєте сайт з готовим функціоналом, контентом, адміністрацією та клієнтами. Це коштує своїх грошей і дозволить швидко окупити потрачені кошти.

Поспішайте. У нас можна купити діючий сайт з доходом за помірними цінами. Замовлення можна зробити на сайті або за контактними телефонами. Ми чекаємо саме на вас!