Монтаж технологічного обладнання та пуско-налагоджувальні роботи є однією з найважливіших стадій робіт.

Від професіоналізму монтажників, які здійснюють виробничі роботи, залежить чи буде система працювати згідно проектованим параметрам, як довго вона прослужить. Тому на нашій фірмі «Промсервіс» велика увага приділяється професійній підготовці фахівців, що виконують монтажні та пусконалагоджувальні роботи, оснащенню їх необхідними високоякісними матеріалами і інструментами, організації та контролю ведення виробничих робіт на об'єктах.

Досвід монтажних бригад «Промсервіс», відмінне знання ними обладнання і технологій дозволяють виконувати монтажні і пусконалагоджувальні роботи будь-якої складності, з високою якістю і оперативністю.

При виробництві пусконалагоджувальних робіт, фахівці нашої компанії проводять повну перевірку змонтованого технологічного обладнання, електричних схем і автоматики. Все це робиться в кілька етапів:

Розробляється проект виробництва пусконалагоджувальних робіт, який обов'язково включає заходи з техніки безпеки. Готується вся вимірювальна апаратура та випробувальне обладнання.
Виробляються пусконалагоджувальні роботи, суміщені з електромонтажними, з подачею напруги за тимчасовою схемою. До початку цього етапу встановлення електрообладнання повинно бути повністю завершене. На цьому етапі виконується перевірка змонтованого електроустаткування з подачею напруги від випробувальних схем на окремі пристрої і функціональні групи.
Виробляються індивідуальні випробування електрообладнання, настройка параметрів, установок захисту і характеристик, апробацію схем управління, захисту та сигналізації і подальше введення електроустановки в експлуатацію. Вже після цього виробляються індивідуальні випробування технологічного обладнання.
Здійснюється комплексне випробування електрообладнання згідно із затвердженим планом. Виробляються пусконалагоджувальні роботи з налаштування взаємодії електричних схем і систем електрообладнання в різних режимах.
Завершальним етапом стає запуск всіх систем і виведення їх в заданий режим роботи.
Монтаж технологічного обладнання здійснюється в зручний для Вас час.