Адресна табличка на будинок - що це, вигадки дизайнерів чи дійсно потрібна річ? Всім нам хоча б декілька разів доводилось шукати будинок, певну вулицю, чиюсь адресу, чи не так? Скільки людей не питай, але найбільше в цьому допомагають адресні таблички! Ті назви вулиць, що написані на самих будинках часто застарілі і люди не можуть відшукати потрібне місце. І тут теж на допомогу приходять адресні таблиці. В центральних районах великих міст назви вулиць розміщують на спеціальних вказівниках і потім дублюють їх на самому будинку. Такі вказівники часто слугують окрасою міста та допомагають орієнтуватись туристам. Але якщо ви знаходитесь в маленькому містечку або навіть в селі, то знайти щось без адресних табличок буде досить важко. 

Отже, задля зручності більшість людей хочуть замовити табличку на будинок, щоб було зручно його знайти. Тут вибір великий. Можна підібрати її під колір будинку, вікон, воріт чи будь-чого. Металеві таблички підходять до всіх дизайнів, вони вдало компонуються з деревом, цеглою, шпакльовкою і всіма іншими видами будинкового покриття. До того ж можна вибрати будь-яку форму, додати малюнок, підібрати вишуканий шрифт, зробити її більшою, меншою і т.д. А якщо фантазія працює погано, то не засмучуйтесь. Виробники часто пропонують зразки, великі каталоги або надають дизайнерські послуги. Людина, яка зможе підібрати табличку до вашого будинку точно знайдеться. 

Таблички можуть бути з різних матеріалів: дерев'яна дошка, можливо навіть шматок кори і не обов'язково правильної форми, пластик. Але, як показує практика, вони недовговічні. Краще замовити металеву табличку. Вона прослужить багато років та буде стійкою до погодних умов. Також при виборі варто врахувати техніку нанесення. Неякісні таблички можуть витиратися з часом, надпис не буде видно і яка з цього користь? Є спеціальна інноваційна технологія Gedacolor. 

У виготовленні використовується анодований алюміній виробництва Швейцарії. Зображення, яке наноситься на табличку за допомогою цієї технології, має високу стійкість до механічних, хімічних, ультрафіолетових впливів, жорстких умов експлуатації.

Адресні таблички використовуються на відкритому повітрі. Тому вони повинні мати високу стійкість до механічних впливів, ультрафіолету, погодних умов. Таблички можуть кріпитися як на самоклейній основі 3М, так і механічним способом. 

Саме за цією технолонією виготовлення інформаційних табличок відбувається на нашому підприємстві. Ви можете переглянути каталог і замовити будь-яку собі або зв'язатися з нами і повідомити про бажаний дизайн.

Телефонуйте!