Для чого потрібний металодрук? Передусім, якісне нанесення зображення на метал цікавить тих, хто займається промисловістю. На будь-якому підприємсті (ремонт літаків, виготовлення вагонів, автомобілів) друк на металі не лише повинен здійснюватися швидко, але бути чітким, до 10000 dpi. 

Технічні шильди, таблички на двері кабінетів, жетони для собак, меморіальні таблички, адреси на будинках - це ще не повний список того, що можна виготовити за технологією Gedacolor. 

Давайте розглянемо її детальніше. Сама технологія передбачає нанесення зображення на анодований алюміній з молекулярним впровадженням фарби у верхній шар металу. Дозволяє отримати на анодованому алюмінії чорно-біле або кольорове зображення високої стійкості. 

Підготовчим етапом є вивід зображення на поліграфічну плівку, або плівку струйного чи лазерного принтера.

1. Зображення переносять на покриту чутливим до світла шаром алюмінієву пластинку і використовують спеціальний УФ пристрій.

2. Експоноване зображення проявляють під струменем теплої води.

3. Вода стікає і її остаточно витирають серветками. Виріб сушать під теплим повітрям (можна феном). Перевіряють чи немає подряпин або інших недоліків.

4. Експоновані ділянки забарвлюються з використанням спеціальних фотофарб Gedacolor. Для нанесення використовуйте м'який тампон або кисть.

5. Пофарбовану панель очищають розчином і промивають під проточною водою.

6. Для збереження довговічності виробу завершальним етапом є закріплення. Пластини занурюють у термальну воду, температурою понад дев'яносно градусів на сорок хвилин. Цей процес герметично закупорює молекули фарби всередині анодованого шару. Тепер панель стає стійкою до атмосферних впливів, розчинників і механічного стирання. Після цього проводять ще одну очистку. 

Завдяки таким маніпуляціям надписи на табличках або інша продукція стає надзвичайно довговічною, якісною, всі малюнки і букви чітко видно. Безумовно - це найбільш сучасна та вигідна технологія нанесення фарби на метал.

Наш інтернет-магазин пропонує виготовлення інформаційних табличок, таких як номерки для гардероба, ведеться відеоспостереження табличка, обережно злий собака табличка  та інших. Ми також виготовляємо шильди на автомобілі. Щоб дізнатися про всі послуги, що ми пропонуємо просто зайдіть в каталог та ознайомтесь. А головне, що вся продукція виготовляється саме за технологією Gedacolor. Тому, ви можете цілком впевнитись в якості.

Вчасно виконуємо замовлення. Працюємо по всій території України.

Чекаємо ваших дзвінків та замовлень прямо зараз!