Практично кожна жінка мріє про тепленьку хутряну шубку, однак коштують вони не дешево. Тому хочеться, щоб шуба не лише мала гарний зовнішній вигляд, але й була теплою та якісною. Тому ми пропонуємо навчитися обирати якісні та теплі шуби, які прослужать довго та будуть радувати Вас своєю красою впродовж кількох сезонів.

На сьогодні у магазинах продаються шуби різних фасонів та з різного хутра. Серед популярних - шуби з норки, кролика, лисиці та песця. Широкий вибір дозволяє модницям підбирати вбрання, яке найбільше подобається, однак слід пам’ятати, що шуба повинна підходити Вам за розміром, бути зручною, теплою та легкою.

Для початку потрібно обрати хутро. Якщо говорити про красу, то тут перемагають шуби з норки та лисиці. Останній варіант до того ж є дуже теплим. До теплих також відносять і шубу з песця, мутона та чорнобурки. Хутро повинне бути густим та пухнастим. Норкова шуба поступається своїми зігріваючими властивостями, але є більш легкою та довговічнішою. Норкова шуба краще підходить для вологого клімату. Слід взяти до уваги те, що шуби зі стриженого хутра є менш теплими. Хутро песця дуже пухнасте та тепле, однак є важким. Кольори - білий, жовтий та сірий відтінки. Найвишуканішим є блакитний песець. Він має довший термін експлуатації, ніж білий. Однак хутро песця є дуже ніжним, тому швидше втрачає свій зовнішній вигляд.

Шуба із кролика. Такі шуби мають найнижчу ціну та великий вибір кольорів, а також таке хутро дуже м’яке і легке. Звичайно, це фарбований кролик, однак Ви можете знайти шубку незвичних кольорів - рожевого, блакитного, фіолетового та інших. Термін служби таких шуб найменший - лише 3-4 роки.

Нутрія. Хутро нутрії є досить теплим та недорогим. Також шуба з нутрії має довгий термін експлуатації. Однак, зовнішній вигляд виробу може погіршитися, оскільки волоски хутра часто обламуються. Тому рекомендують купувати щипане хутро, яке служить довше.

Хутро каракуля дуже красиве: густе, шовковисте, блискуче. Має середню зносостійкість. Проте таке хутро досить важке та не є теплим. Чорний, сірий та бежевий - натуральні кольори каракуля. Завдяки такій кольоровій гамі шуби з натурального хутра каракуля (не фарбовані) виглядають дуже елегантно.

Отже, гарний зовнішній вигляд виробу не завжди свідчить про якість шуби. Необхідно враховувати також і те, наскільки теплим є хутро тієї чи іншої тварини, аби не мерзнути в холодну пору року. Слід також враховувати зносостійкість та ціну хутряних виробів.

Хутряне ательє "Івета" пропонує як готові вироби з хутра, так і вироби за Вашими замовленнями. Ми здійснимо усі Ваші побажання та допоможемо створити ексклюзивний виріб. Пропонуємо вироби з хутра лисиці, кролика, бобра, норки, песця, каракуля та інших. Також надаємо такі послуги: зміна фасону виробу, часткова або повна реставрація хутряного виробу, зміна коміру та підкладки, а також здійснюємо хімчистку хутра. Завітайте до нас - ми надаємо тільки якісні послуги за доступними цінами!