Меблі - невід'ємна частина будь-якого помешкання. В різні часи до вибору меблів підходили по-різному: в епоху бароко популярними були добре вмебльовані будинки, а меблі цього стилю давно стали витворами мистецтва; в сучасному світі людина цінує мінімалізм та функціональність меблів.

Звичайно, кожна людина прагне зробити свою оселю комфортною, красивою та зручною. Саме тому все більшої популярності набувають меблі-трансформери, які не лише економлять простір і дозволяють заховати усі необхідні речі, але й можуть стати окрасою Вашого будинку.

Меблі типу 2 в 1 вже давно прижилися та активно використовуються, однак на заміну їм прийшов сучасніший тип - 3 в 1. До них можна віднести такі трансформації: диван-стіл-ліжко, шафа-ліжко-диван та шафа-ліжко-стіл. Меблі такого типу підійдуть для будь-якої кімнати у Вашому будинку. 

Диван стіл ліжко. Такі меблі - трансформери доцільно використовувати у вітальнях, спальнях та дитячих кімнатах. Вони з легкістю перетворюються як на зону відпочинку, так і на робочу зону. Шафа ліжко диван підійде для маленьких дитячих кімнаток та спалень, однак їх можна використовувати і для вітальні. Меблі-трансформери шафа ліжко стіл знайдуть своє застосування в спальні або для дитячої кімнати. Такі меблі мають різні конструкції, серед яких Ви можете обрати ту, яка підходить найбільше. В залежності від функцій, які мають виконувати меблі, ви можете обрати потрібний варіант. Ліжко в таких конструкціях може бути як односпальним, так і двоспальним. Для дітей передбачені варіанти двоярусних ліжок. Шафи - місткі та практичні. Столи компактні та зручні.

Механізми трансформації таких меблів мають бути безпечними та зручними в застосуванні. Наша компанія пропонує Вам лише якісні меблі та зручні в плані експлуатації механізми за доступними цінами.

Ну, і, звичайно, дизайн. Дизайн меблів-трансформерів може бути різноманітним. Широкий вибір дозволяє підібрати меблі до будь-яких інтер'єрів. Якщо ж бажаєте ексклюзивності, ми можемо запропонувати виготовлення меблів за індивідуальними замовленнями. Ви можете самостійно підібрати кольори, гарнітуру та дизайн, а ми допоможемо втілити ваш задум у життя.

Отже, меблі-трансформери - це практичність, зручність, ексклюзивність, комфорт, та, звичайно, економія простору Вашої оселі.

На сайті компанії "Smart Mebel" Ви знайдете широкий вибір меблів-трансформерів на будь-який смак. Також пропонуємо виготовлення меблів на замовлення. У нас відмінна якість та прийнятні ціни. За детальною інформацією переходьте на сайт компанії або звертайтесь за контактним номером. Чекаємо Ваших замовлень.