Щоб знизити завдані дорожньо-транспортною пригодою збитки та зберегти свої нерви, вам потрібно знати основні етапи проведення такого складного процесу, як експертиза автомобіля після дтп. 

Незалежна експертиза  з метою дослідження транспортного засобу після пошкодження проводиться сторонніми компаніями, що професійно займаються оцінкою для визначення реального збитку, який нанесено автомобілю.

Найчастіше з проханнями про проведення незалежної експертизи звертаються в таких випадках:

- власник машини хоче перевірити, чи дійсно справедливо страхова компанія нарахувала виплати на відшкодування;

- страховики не врахували приховані дефекти і відмовляються виплачувати кошти;

- власник авто бажає дізнатися точну суму ремонту після пошкодження;

- встановлення вартості при покупці б/у автомобіля;

- власник хоче подати позов до суду;

- встановлення ринкової вартості перед продажем автівки.

Звичайно, існують випадки, коли водії звертаються до оціночних компаній з іншими проханнями, але вище представлені найбільш поширені запити. Якщо вас цікавлять інші послуги, то запитайте, чи займається таким вибрана вами компанія. 

Також незалежна експертиза транспортних засобів, залежно від обставин, має свої види. Розглянемо детальніше, і вам буде легше вирішити, який різновид обрати.

Автотехнічна експертиза (незалежна технічна експертиза) - експерти встановлюють причини дорожньо-транспортної пригоди, з'ясовують обставини, що стали причиною. Фахівці повинні проаналізувати всі фактори, що могли посприяти дтп, оцінити діяльність або бездіяльність учасників аварії.  

Трасологічна експертиза  досліджує сліди на автомобілях, на місці аварії, траєкторію руху ТЗ до і після зіткнення.

Автотоварознавча експертиза призначена для оцінки вартості ремонту автомобілів. Найчастіше її замовляють, коли учасники дтп не можуть погодити суму збитків, страхова компанія не оплачує все необхідне і т.д.

Комплексна експертиза поєднує всі види. Вона дозволяє уявити всю картину дорожньо-транспортної пригоди, підсумувати всі витрати, збитки та інше.

Також після дтп обов'язково проводять судово-медичну експертизу, але цим оціночні компанії не займаються. 

ФОП "Дикий В.П." пропонує послуги оцінки транспортних засобів у Києві та Київській області. Ми надаємо такі послуги, як оцінка автомобіля для нотаріуса, страхової компанії, суду та інших установ. Але основною спеціалізацією є оцінка автомобілів після дтп. Наші фахівці завжди раді вам допомогти. Всю інформацію шукайте на сайті.

Телефонуйте прямо зараз! Не варто зволікати!