Деякі люди категорично відмовляються розміщувати в своїй квартирі штучні квіти. Мовляв, вони не виглядають естетично, а лише збирають пилюку. Щодо пилу, це дійсно так. Але кожна вміла господиня не дозволить своїй оселі виглядати брудною, та й догляд за штучними рослинами не потребує особливих зусиль. Тому їх противникам варто переглянути свої погляди. 

Ще в Стародавньому Єгипті та Китаї майстри навчилися виготовляти імітовані квіти. Колись їх робили із шовку або папірусу, і таке задоволення вартувало досить дорого. Це була розкіш. На шляху свого вдосконалення штучні рослини іноді виглядали, як шматок пластмаси, але, на щастя, зараз вони відрізняються від живих лише відсутністю аромату. Ця проблема легко вирішується. Ви можете придбати ароматизатор чи арома-саше. 

Штучні квіти підійдуть для тих, хто цінує живу природу або не любить часто доглядати за рослинами. Їх вартість швидко окупиться. Змінювати штучні букети можна, коли душа забажає, навіть раз на рік. Термін експлуатації імітованих квітів практично безкінечний. Їх не потрібно поливати, підживлювати, обрізати, пересаджувати і оберігати від різних шкідників. Листя, квіти чи інші деталі не відпадуть за декілька днів. А якщо через механічний вплив так станеться, то можна легко їх прилаштувати назад. До того ж багато виробників пропонують ніжки букетів та головки квітів окремо. Ви зможете самі створити свій ідеальний букет і час від час змінювати його елементи. 

З доглядом все просто. В міру забруднення треба омивати їх водою та витирати пил. Ще одним, не менш важливим плюсом, є відсутність пилку. Для людей з алергією штучні квіти - це справжній порятунок.

Щоб композиції з штучних квітів виглядали гармонійно і пасували до вашого інтер'єру, необхідно засвоїти декілька правил їх розміщення. У вітальні або їдальні дизайнери радять розміщувати композиції круглої форми у не дуже високих вазах. Ставлять їх на столах, полицях чи підвіконнях. Дехто любить розміщувати у приміщеннях такого типу вишукані ліани з трояндами і тому подібне. 

Дарувати неживі квіти - поки що дивно. А от замінити живі на хороші штучні квіти, створити власну флористичну композицію та приємну атмосферу в квартирі - це те, що треба. 

Інтернет-магазин Kvitu.in.ua. пропонує широкий асортимент штучних букетів, окремих квіткових головок та ніжок. Також в нас є всі необхідні інструменти для створення власної композиції. Працюємо по всій території України. Ціни низькі, бо постачаємо товар з Китаю. Опт і роздріб. Деталі на сайті.

Телефонуйте нам прямо зараз або оформлюйте замовлення самостійно!