Прекрасний природний колорит та приємну атмосферу у будь-якому приміщенні здатні подарувати штучні квіти. Дуже багато людей ставляться до них досить скептично, але вони просто не розуміють усіх переваг.

Той час, коли штучні квіти виглядали як шматок неякісної пластмаси, давно минув. Сучасні виробники створюють такі моделі, які майже неможливо відрізнити від справжніх. А якщо вас насторожує відсутність аромату, то можете додати на поверхню виробу декілька крапель квіткової ефірної олії чи будь-якого іншого ароматизатора. 

Як освіжити помешкання штучними квітами правильно? У кожної господині в будинку є багато ваз, які часто пустують. Спробуйте використати їх розумно - заповнити квітами. При цьому для кожного приміщення в будинку постарайтеся підібрати свою квітку.

Округлі букети найкраще підійдуть для просторої вітальні чи їдальні, флористи дали назву «бідермеєр». Такі композиції краще розміщувати на підвіконні, столі, полиці у низьких вазах. Якщо цей варіант вам не до вподоби, то є альтернатива. Можна купити великі штучні квіти і поставити у високі вази на підлогу разом з гілками відповідного розміру. 

Поставтесь відповідально до кольору. Для квартир у стилі хай-тек підійдуть сині відтінки, вікторіанський і африканський стилі передбачають насичені помаранчеві та червоні кольори, модерн - лілові і перлинні тони.

У спальні фахівці радять розміщувати штучні букети чи інші рослини пастельних відтінків, ніжні та романтичні. На кухні гармонійно виглядатимуть прості польові квіти, на стінах можна розмістити ліани. Не кожну квітку можна розмістити у передпокої та ванні, вона обов'язково повинна бути стійкою до вологи. 

Багато виробників штучних квітів пропонують купити окремо головки квітів різних кольорів та розмірів, листя, гілки та інше. Це досить вигідно. Ви можете самостійно створити композицію і відчути себе справжнім флористом чи дизайнером, дати волю фантазії. Перед початком роботи обов'язково визначтесь з формою. Флористи, зазвичай, класифікують їх на круглу, витягнуту і односторонню, залежно від відведеного місця в інтер'єрі. Також не варто поспішати, бо це досить ювелірна робота. Починайте створювати маленькі композиції, а тоді переходьте до більших. 

В нашому інтернет-магазині ви можете купити найдешевші штучні квіти оптом, букети, листя, ліани та інше. Дізнайтеся про нашу гнучку систему знижок. Для кожного покупця від 1 % і більше. Доставка здійснюється по всій території України. 

Чекаємо ваших дзвінків та замовлень!