Науково-технічний прогрес, високий рівень розвитку хімічної та косметичної промисловості призводять до створення нових речовин, які мають досить різноманітні способи застосування у різних галузях. Однією з них є силіконове масло - кремнійорганічна сполука. Цю назву, яка не розкриває особливостей будови (як зазвичай буває в хімії), придумав англійський вчений. Але найбільше вас здивує широкий спектр галузей застосування.

Більшість кремнійорганічних рідин, у тому числі силіконове масло, найчастіше застосовують для створення гідрофобного і антиадгезійного покриття різноманітних тканин, паперу, шкіри та інших матеріалів. 

Також такі рідини входять до складу меблевих, взуттєвих, автомобільних політур. Вони більш відомі під назвою "побутові герметики". У косметології кремнійорганічні сполуки використовують, завдяки їх інертним властивостям (немає кольору, запаху, смаку). Вони абсолютно нетоксичні, що важливо в цій галузі. Ви, напевно, не здогадувалися, що масло силіконове є у гелях для душу, для гоління, шампунях, милах, лаках для волосся, а губна помада має у своєму складі аж 10 % масла. У медицині теж широко застосовується силіконове масло, а також конструкції із кремнійорганічної гуми. Розмаїття сфер використання зумовлено його властивостями. Давайте розглянемо їх детальніше. 

Силіконові рідини (масла) характеризуються стійкістю до високих температур, що дозволяє продукту швидко застигати та бути стійким до термічного окислення. Речовини цього класу при перепаді температур не змінюють рівень в'язкості і мають стабільні властивості. 

Основні переваги:

- високий рівень хімічної інертності;

- діелектричність;

- низький поверхневий натяг зумовлює високі зволожуючі характеристики;

- мала вірогідність займання речовини;

- нетоксичність;

- хороший показник щільності і тиску насичених парів. 

Купити масло силіконове та іншу схожу продукцію можна в нашому інтернет-магазині "Сілоксан" за доступними цінами. Ми пропонуємо товари високої якості, зокрема, масло силіконове ПМС 200, рідкий силікон, силікон для лиття, поліуретан, піногасники, гідрофобізатори, рідку силіконову гуму та інше. Наявність уточнюйте в каталозі. Сотні українських будівельних, виробничих, хімічних та промислових компаній стали нашими постійними клієнтами, завдяки приємним цінам, якості та гарантії на різні групи товарів. Приєднуйтеся до них, і ви не пошкодуєте! 

Доставка здійснюється кур'єрськими службами, також можливий самовивіз зі складу. Інші деталі на сайті.

Чекаємо ваших дзвінків, замовлень, пропозицій!