Силікон для заливки форм - це саме те, що дозволить втілити ваші найзаповітніші мрії та дасть волю фантазії. Завдяки своїм характеристикам, силікон застосовується в багатьох галузях. Його заливають у спеціальні форми і отримують свічки з воском, натуральний парафін, бетон, гіпс, смоли, сплави низької температури, мило та інше.

Якщо ви вже давно хочете оволодіти цим мистецтвом, навчитися правильно знімати форми із різних предметів, то перше, що треба зробити, - купити силікон для лиття. Далі дотримуйтесь простої інструкції:

1. Перед зняттям форми з оригіналу обов'язково очистіть його (знежирення, видалення забруднень та іржі, усунення можливих недоліків). Пористу поверхню, зазвичай, ущільнюють шпаклівкою або силіконовим герметиком. 

2. Переходьте до виготовлення контейнера для заливки. Для цього підходить будь-який твердий матеріал (склопластик, ДСП, дерев'яні дощечки) або готова ємність, що відповідає бажаним розмірам. 

3. Змішуємо силікон з каталізатором у відповідних пропорціях і кладемо оригінал у контейнер. Від кількості каталізатора залежить швидкість застигання та ступінь жорсткості. Можна додати менше каталізатора, щоб форма залишилась більш гнучкою. 

4. Чекайте, доки силікон повністю застигне. Розтягніть трошки форму і вийміть оригінал. Ви отримаєту якісну форму для багаторазового використання. 

Чим силікон кращий для виготовлення форм за інші матеріали? 

- Такі форми не мають токсичного впливу на людський організм;

- здатні передати найменші деталі;

- прості у експлуатації;

- не потребують додаткового обладнання чи комплектації.

Не забувайте, що працювати з силіконовими формами потрібно дуже обережно, адже вони менш стійкі до негативних механічних впливів, ніж рідкий поліуретан, наприклад. 

Опанувавши цю техніку, ви зможете створювати будь-які цікаві вироби, фігурки, сувеніри та інші елементи дизайну. Якщо вам сподобалась така ідея, то скоріше заходьте в наш інтернет-магазин "Сілоксан" і купуйте все необхідне. Ми пропонуємо такі товари, як масло силіконове, поліуретан для форм, силікон двокомпонентний, піногасники, гідрофобізатори та інше. 

Гарантію даємо від заводу-виробника продукції, про це детальніше читайте на сайті. Зверніть увагу також на наші силіконові емульсії. Їх застосовують для покриття різноманітних поверхонь, в поліграфії та на автосервісах. Якщо зацікавила така продукція, заходьте в каталог і шукайте повний перелік характеристик. 

Ми орієнтуємось лише на довгострокову співпрацю! Телефонуйте прямо зараз! Не варто зволікати!