На підприємствах для підтримки чистоти повітря та дотримання інших необхідних умов використовують спеціальні фільтри. Залежно від ступеня ефективності очищення, повітряні фільтри для вентиляції поділяють на три групи: грубого, тонкого та особливо тонкого очищення. 

Фільтри грубого очищення використовують у приміщеннях з досить низькими вимогами до чистоти повітря, зокрема, на підприємствах, де виробничі процеси цього не вимагають. Повітря там очищується попередньо в системах вентиляції та кондиціонування. Найчастіше такі фільтри працюють поряд з холодильними системами, компресорами в умовах запиленості. 

Фільтри тонкого очищення застосовують, власне, в системах кондиціонування і вентиляції. Підходять для очищення газотурбінних агрегатів. Також вони чудово працюють як фільтри другого ступеня очищення. Є вони на м'ясомолочних підприємствах, у лікарняних палатах, адміністративних будівлях, готелях та у деяких місцях виробництва продуктів харчування. Такі фільтри забезпечують найбільш високоефективну затримку забруднюючих частинок в системах аспірації та вентиляції. Переваги: продуктивність та ефективність (будь-який  промисловий фільтр тонкого очищення).

Особливо тонке очищення необхідне у фармацевтичній та електронній промисловості. Там застосовують фільтри останньої стадії (фінішні). Також їх називають абсолютними. А ще вони знайшли своє місце у медичних установах (операційні), АЕС, бродильних відділеннях виробництва харчових продуктів. Тобто найчастіше їх використовують у приміщеннях з особливо жорсткими вимогами до чистоти повітря, з метою підтримки середовища повітря без бактерій, захисту від різних шкідливих викидів, а також для підтримки чистоти у виробничих приміщеннях.

КБ "Технофільтр" пропонує вам широкий асортимент фільтрів різних видів. Ми розуміємо, наскільки важливим процесом є вентиляція виробничих приміщень, тому відібрали у каталог найбільш якісні, потужні та довговічні системи вентиляції й кондиціонування. Також нашою спеціалізацією є конструювання фільтрів на замовлення. Фахівці нашої компанії працюють у цій галузі багато років і з півслова розуміють клієнта та його потреби. Ви можете  порадитися з нашим консультантом і замовити фільтр з будь-якими характеристиками.

В асортименті компанії - вугільні фільтри для вентиляції, сіткові, гофровані, панельні, кишенькові та інші. Опис читайте в рубриці товарів. Даємо гарантію на тривалий термін (уточнюйте). Доставка по всій території України. 

Ми чекаємо ваших замовлень та дзвінків прямо зараз! Не зволікайте!