Вишиванка завжди була і буде популярною. Щорічно асортимент у магазинах збільшується й урізноманітнюється.

Зараз таке вбрання знаходиться на вершині популярності. Навіть деякі голівудські зірки були помічені одягненими у дизайнерські українські вишивки. Якщо в західних країнах це просто модно, то для кожного свідомого українця вишитий одяг - це національна ідентифікація. Тому кожен із нас дуже ретельно обирає вишиванку, звертаючи увагу і на зовнішній вигляд, і на орнаменти, і на тканину. 

Тепер виробники пропонують не тільки класичні жіночі або чоловічі вишиті сорочки, але й дитячі, парні, весільні та багато інших. Як не загубитися у цьому різноманітті?

Звичайно, найголовнішим критерієм є якість матеріалу і пошиття. На що ще потрібно звернути увагу?


Наші предки вірили у сакральне значення кольорової гами. На сучасному ринку можна знайти вишиванку практично будь-якого відтінку. Наприклад,  чорна вишиванка жіноча або чоловіча означає мудрість, пов'язує нас із рідною землею та пращурами. Синій колір символізує небо. Червоний - сонце. Вважається навіть, що вишиванка певного кольору може поліпшити стан здоров'я. Для захисту серця, легенів, рук чи покращення емоційного стану підходить зелений колір. Для кишечника, сечостатевої системи, опорно-рухового апарату - червоний. Для стимулу інтелекту - синій.  

Вникайте в сенс орнаменту. На сучасних вишивках часто можна побачити лозу, листя, мак, троянду, дуб, калину та іншу рослинність. Детально дізнайтеся про значення кожного символу. Наприклад, для молодих дівчат і хлопців краще придивитися до вишиванок, де зображено калину і дуб.

Також на вишитому одязі часто можна побачити образи птахів. Дівчата, які ще не вийшли заміж, носять сорочки із солов'ями чи зозулями. Весільні рушники та інша схожа вишивка передбачає обов'язкову наявність голубів і півнів. Молодість і розквіт сил символізує павич, а добробут і зростання сім’ї - ластівка.

Дуже важливий матеріал. Зазвичай використовують льон або домоткане полотно. Деякі дорогі сучасні вишиті жіночі плаття виготовлені з батисту чи шовку. Тут вже що душа забажає. 

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент вишитого одягу для жінок, чоловіків, дітей, парні костюми, різноманітні комплекти,  вишиті пальта та інше. Також ми займаємося пошиттям на замовлення. Наші майстрині втілять всі ваші найзаповітніші мрії в життя. Доставка по всій Україні.

Чим швидше замовите, тим швидше отримаєте! Тому не варто чекати!