Робітники більшості галузей промисловості працюють у досить небезпечних умовах та ризикують отримати травму голови через зіткнення з об'єктом або через його падіння. Багато людей нехтують власною безпекою, а керівники заплющують на це очі. Щоб зменшити ризик травми, а то й загрози життю, варто задуматись про покупку такого важливого засобу індивідуального захисту як каска. Вони бувають найрізномінітніших форм, кольорів, розмірів.

Найкраще голови працівників захищають будівельні каски. Залежно від виду, ціни та інших факторів, ці аксесуари вбережуть вас від:

- випадкового удару головою об нерухомий предмет;

- удару електричним струмом;

- травмування об'єктом, що падає з висоти;

- бризків розплавленого гарячого металу.

Сучасні виробники пропонують велику видову різноманітність касок, і часто покупцю важко визначитися, яка ж саме каска йому потрібна. Тому придивіться уважно до свого робочого місця, і все стане зрозуміло. На будівництві найголовнішою характеристикою є міцність та надійність виробу. Якщо ви працюєте у хімічній промисловості, то зверніть увагу на те, як структура буде реагувати на хімічні речовини, а саме на матеріал виробу, фарбу, захисне покриття. Рівень вашого захисту також залежить від форми каски. 

Запитайте у вашого роботодавця про документи, де вказані вимоги до каски. Перевірте її цілісність після покупки, адже найменше пошкодження небезпечне для вашого життя. 

Прочитайте інструкцію або дізнайтеся про правила експлуатації у фахівців. Якщо ви неправильно закріпите каску, це теж може стати загрозою. Внутрішня частина повинна бути покритою гіпоалергенним матеріалом. 

Мало людей знають про те, що колір каски має велике значення. Білі каски вдягають начальники, адміністратори, керівники. Коричнева свідчить про те, що ви працюєте в галузі гірничої промисловості. Члени рятувальних груп відрізняються голубими касками. Для звичайних робітників звичною частиною уніформи є жовта каска.

В Україні каски та вимоги до них регулюються державним стандартом ДСТУ, що має свій номер. Дешеві каски часто не відповідають стандартам, тому і ціна на них низька.

Робочі чоботи, рукавиці та інші засоби захисту, включаючи каски, купити можна в нашому інтернет-магазині за доступними цінами. В наявності декілька видів захисних касок, серед них є виготовлені з поліаміду, блайзери. Вони досить якісні та мають вставки для вбирання поту. Доставка по всій території України.

Замовляйте прямо зараз і не варто зволікати ні хвилини! Ми чекаємо ваших дзвінків!