Як би банально це не звучало, але діелектричне взуття виготовлене із діелектриків. Це такі матеріали, які важко проводять струм або зовсім його не проводять. Таке взуття необхідне насамперед працівникам електроустанов та тим, хто працює в умовах високої напруги. Травми, отримані внаслідок удару струму, часто стають причиною смерті, тому до питань безпеки варто віднестися серйозно. 

Чи відомі вам усі тонкощі діелектричного взуття?

Гума відноситься до такого типу матеріалу, що погано проводить струм. Але не все гумове взуття є діелектричним. Перевіряти це досить небезпечно. Справжнє діелектричне взуття відповідає держастандартам та виготовляється за спеціальною технологією. Воно відрізняється від звичайного тим, що не має жодного шва, лакового покриття, колір обов'язково світло-сірий чи бежевий. 

Діелектричне взуття виготовляється у формі калош та ботів. Взуття обох видів складається з гумової рифленої підошви, гумового верху і текстильної підкладки.

Як правильно використовувати таке взуття?

Спосіб експлуатації залежить від вашого місця роботи. При напрузі нижче 1000 В можна взувати діелектричні калоші, але тільки в закритих електроустановках. Боти використовують в закритих електроустановах при будь-якій напрузі. У відкритих установах можливе використання лише за умови відсутності опадів. Взуття має обов'язково бути комфортним та вашого розміру. Тому виробники пропонують стандартну розмірну сітку. 

Раз на три роки калоші та боти потрібно випробовувати. Запитайте перед покупкою про дату останньої перевірки. Для самостійної перевірки помістіть їх у наповнену водою ванну і протягом однієї хвилини поступово подавайте струм. Для бот напруга - 15 кВ, а для калош - 3,5 кВ. Про випробувальну перевірку свідчить штамп на діелектричному взутті. Тому перед покупкою ретельно його оглядайте. 

Діелектричне взуття потрібно надягати обов'язково на чисте та сухе взуття. 

Також ефективним способом для захисту від високої напруги є діелектричні килимки. Вони бувають різних розмірів - залежно від цілі використання.

Купити діелектричне взуття та килимки, інші засоби індивідуального захисту можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Також можемо запропонувати діелектричні рукавички із латексу. Вони використовуються в електроустановках як додаткові засоби безпеки і призначені для захисту від уражень електричним струмом до 1000 В.

Про умови доставки та оплати шукайте інформацію на сайті. Вся продукція сертифікована та відповідає стандартам ДСТУ. 

Чекаємо ваших дзвінків та замовлень, шановні клієнти! Не зволікайте!