Ремонт - досить складний і енергозатратний процес. Та й, однозначно, недешевий. Особливої уваги і прорахунків потребують роботи у ванній кімнаті та кухні, де провідну роль відіграє керамічна плитка.

Керамічна плитка для стін та підлоги - це гарний і практичний у використанні матеріал, проте для правильного його підбору все ж потрібні певні знання. Тому, аби потім не відчувати досади і дискомфорту, ставтеся до вибору плитки відповідально.

Найбільш розповсюдженим видом плитки є кахель. Про нього і поговоримо.

 Кахельна плитка є складним у роботі матеріалом. Але є у неї і ряд переваг. Зокрема, вона протягом тривалого часу зберігає свій колір (не вигорає на сонці), термо- та вологостійка, а також перешкоджає проникненню грибка. Тому це чудовий варіант для кухні та ванної кімнати.

Перевагою кахельної плитки є також різноманітність способів декорування, що дає можливість підібрати її на свій смак.

Кахельна плитка є екологічним матеріалом, адже виготовляється з натуральної глини. Завдяки термічній обробці (під час виготовлення) вона дуже довговічна, термін її служби в середньому складає 40-50 років.

Основні види кахельної плитки:
- майоліка — плитка подвійного випалу з непрозорою глазур'ю, що характеризується високою міцністю та хорошою зносостійкістю;
- монокоттура — плитка одноразового випалу. Найбільш поширений вид кахлю;
- бікоттура — плитка подвійного випалу, відрізняється своєю легкістю;
- терраль — плитка подвійного випалу з наявним малюнком. Застосовується при облицюванні стін всередині приміщень;
- теракота — може бути глазурована та неглазурована. Найчастіше застосовується при облицюванні підлоги. Має червоне забарвлення;
- клінкер — цей вид плитки є досить універсальним у своєму застосуванні. Відрізняється надзвичайною міцністю та жорсткістю. Є стійким до атмосферних факторів. Застосовується зазвичай для облицювання камінів.

У житлових приміщеннях найчастіше використовують кахельну плитку для облицювання ванної кімнати та кухні. Отже, на що звертати увагу при виборі кахелю для цих кімнат?

Перш за все, плитка має бути правильної геометричної форми і відповідати розмірам, зазначеним на упаковці. Перевірте цілісність матеріалу: чи немає сколів, тріщин та інших дефектів. Також матеріал для кухні та ванної має бути вологонепроникним, стійким до впливу хімічних речовин та механічних пошкоджень. Якісна керамічна плитка повинна витримувати перепад температур та мати протиковзкий ефект.

Звертайте ретельну увагу на зовнішній вигляд плитки та зазначені характеристики, і цей матеріал служитиме вам вірою та правдою тривалий час.

Великий вибір якісної кахельної плитки пропонує компанія "Kafeloff". У нас вигідні ціни і гарантована якість. Також пропонуємо цікаві акції та пропозиції на деякі види кахелю.

Зробіть ваше житло теплим та затишним, додавши атмосфери чистоти та свіжості завдяки якісним матеріалам від компанії "Kafeloff". Перегляньте каталог товарів у нашому інтернет-магазині і робіть замовлення!