Сьогодні ми часто чуємо з екранів телевізорів і читаємо в інтернеті про корисні або шкідливі властивості певних культур. Особливо багато зараз говорять про сою. Існує дуже багато міфів, пов'язаних з цією культурою. Спробуємо разом розібратися, які з них правдиві, а які - не зовсім правда.

Відомо, що соя дозволяє знизити рівень холестерину і таким чином зменшити ризик серцево-судинних захворювань. Дослідження 1995 року показували неймовірні результати, згідно з якими виходило, що соя має фантастичні властивості у протидії холестерину. Проте при ретельнішому розгляді виявилося, що ця рослина дозволяє понизити рівень небезпечного холестерину всього на 3 %. Але вона забезпечує організм поліненасиченими жирами, волокнами та мінералами. При цьому соя зовсім не містить насичених жирів, тому може замінити у раціоні менш корисні продукти, зокрема, червоне м’ясо.Таким чином, хоч соя і не має великого прямого впливу на стан нашого здоров’я, проте дуже корисна завдяки своєму складу. 

Згідно з дослідженнями, які проводились у Шанхаї, соя – хороший профілактичний засіб від раку грудей. Так, виявилося, що жінки, які часто вживали у підлітковому та молодому віці соєві продукти, мали на 60 % менший ризик захворіти раком грудей. Такий ефект досягається завдяки особливому складу цього продукту. Проте досліджень поки надто мало, аби впевнено стверджувати, що соя справді має протираковий ефект.

Все ж абсолютно доведено, що соя повністю безпечна та корисна для більшості людей. Помірне її споживання допоможе забезпечити організм корисними речовинами. Проте при цьому не варто забувати про збалансований раціон.

Соєві боби, тофу та інші соєві продукти – прекрасна альтернатива м’ясним виробам. Саме тому ця рослина дуже популярна серед вегетаріанців. Багато людей використовують сою як головне джерело білка. Але якщо ви найближчим часом не плануєте відмовлятися від м'яса, для отримання максимальної користі буде достатньо 2-4 порцій соєвих продуктів на тиждень.  Якщо ж ви прихильник вегетаріанського, а особливо веганського способу життя, щоб збалансувати раціон і отримати всі необхідні для організму речовини, потрібно щодня вживати мінімум 2 порції соєвих продуктів.

Якщо ж ви хочете отримати дійсно натуральний продукт, найкраще виростити сою самостійно. І ми вам у цьому допоможемо.

Якісне насіння сої купити пропонує фермерське господарство "МТД". Наші сорти мають високу врожайність і невибагливі до природніх умов, тому навіть новачок отримає хороший врожай. Вся продукція сертифікована. 

Замовлення можна зробити на сайті або за контактними телефонами.