Для відсіювання твердих частинок, пилюки, іржі чи будь-яких інших непотрібних вкраплень у газі існують спеціальні фільтри. Газові фільтри створені спеціально для очищення потоку природного газу в трубі, вони роблять його чистішим та більш однорідним. 

Потреба в таких фільтрах виникла тоді, коли стало зрозуміло, що з газом потрапляють інші шкідливі хімічні елементи, які погіршують продуктивність дороговартісного обладнання та призводять до збоїв у роботі. Як виявилось, набагато простіше і дешевше буде встановити фільтри для очищення газу, ніж постійно ремонтувати складні механізми, в яких розуміється лише спеціаліст. 

Такі фільтри також знайшли своє застосування у промисловості, а саме на газопроводах. Їх встановлюють зазвичай перед запірно-регулювальними механізмами, такими як генератори, котли, інфрачервоні обігрівачі та інше. Рівномірне розподілення газу і покращення герметичності перешкоджає утворенню іржі, а отже, продовжує термін експлуатації обладнання. Часто вимірювальні прилади пошкоджуються через попадання сторонніх предметів, частинок або інших відходів, їх точність погіршується. З газовими фільтрами ви легко можете уникнути цієї проблеми. Всі успішні та розумні підприємці вже давно встановили їх та економлять великі кошти. 

Як доглядати за газовим фільтром? Щоб зберегти рівень продуктивності і працездатності, фільтр потрібно вчасно очищати та змінювати. Жоден фахівець вам не скаже наскільки часто або рідко це необхідно. Тут варто бути більш спостережливим і робити це по мірі забрудненості. Вирішальним чинником буде чистота природного газу, режим експлуатації та якість самого фільтра. 

Залежно від моделі, марки, характеристик фільтри для очищення газу можуть забезпечити різний рівень очищення. Їх розрізняють за розташуванням і типом приєднання до труби. Коли кріплення передбачає використання з'єднувальної муфти і відсутність різьби, то такі ми називаємо муфтовими. Без різьби і зварювання також кріпляться фланцеві фільтри. Але таке з'єднання відбувається завдяки фітингу з рівною прокладкою. Найчастіше використовують для труб із великим діаметром. 

Недорого  купити газовий фільтр можна в нашому інтернет-магазині. В наявності фільтр для газів HIGH FLOW TETPOR різних моделей. Детально про характеристики ви можете дізнатись в описі товару. Також ми успішно реалізовуємо інші групи товарів, зокрема, газогенератори, фільтри для рідин, прилади перевірки цілісності. Всі наші товари перед продажем проходять ретельний контроль якості. 

Ми вже чекаємо ваших дзвінків та замовлень!