Холодна пора року — час, який вимагає підвищеної турботи про наш організм. Тут у нагоді кожному стають теплі речі, які убезпечують від різних погодніх негараздів. Особливо важливо правильно утеплитися при роботі у морозну погоду. На холоді дуже страждають руки: шкіра  червоніє, тріскає, та й взагалі кінцівки дуже легко відморозити.  Тому, якщо працюєте взимку на вулиці, використовуйте робочі рукавиці. Їх роль важко переоцінити.

Безперечно, рукавиці для роботи взимку повинні бути якісними і по-справжньому теплими. Вирішенням цієї проблеми займається компанія "Рубіж-Текс", яка уже протягом 11 років виготовляє робочі рукавички. Створені нами робочі рукавички — це дісно краще, що можна знайти в Україні у цій сфері ринку.

Підприємство займається як оптовою, так і роздрібною торгівлею. Воно пропонує широкий асортимент товару, серед якого можна знайти рукавички найрізноманітніших видів: синтетичні і шерстяні, бавовняні рукавички, трикотажні з пвх покриттям і без нього та ін. Компанія виготовляє свої товари за допомогою імпортного обладнання, використовуючи при цьому новітні технології. Це забезпечує високу якість запропонованих виробів і разом з тим дозволяє дотримуватись низької ціни.

Матеріали, що використовуються при виготовленні рукавиць, відповідають світовим стандартам якості. Найбільш розповсюдженим матеріалом є бавовняна пряжа. Пвх крапки, які використовуються для деяких моделей рукавичок, слугують для полегшення виконання багатьох робіт, а також убезпечують виріб від швидкого зношення.

Окрім представленого асортименту товару, компанія надає можливість своїм клієнтам самим долучитися до виготовлення потрібного виробу. Рукавички на замовлення можуть бути з нанесенням логотипу замовника або з додаванням до їх складу ниток імпортного виробництва, що сприяє подовженню терміну служби рукавичок.

"Рубіж-Текс" — компанія, яка постійно удосконалюється, дослуховуючись до побажань своїх клієнтів та намагаючись максимально втілити їх у життя. Завдяки сучасному обладнанню і колективу професіоналів, підприємству вдається досягти найважливішої для кожного покупця умови — відповідності якості товару його вартості.

Доставка можлива по всій Україні. Крім того, якщо замовлення сягає більше 5000 пар, доставка для кожного буде абсолютно безкоштовною.

Діючий у компанії сервіс обслуговування дасть відповіді на усі питання та допоможе у підборі потрібних рукавичок. На усі товари компанія надає сертифікати якості, які слугують хорошою гарантією для тих, хто вперше вирішив спробувати робочі рукавички даного підприємства.