Що ви уявляєте, коли чуєте слово "базальт"? Напевно, звичайне некрихке чорне каміння. Тут все не так просто. Це дійсно унікальна гірська порода вулканічного походження, що вважається первинною для нашої планети. Археологи, історики та інші вчені вже неодноразово довели, що базальт - це порода, яка може існувати ціле тисячоліття. Ще в давні часи його використовували у будівництві. Він володіє високою стійкістю до будь-яких природних умов, інакше як би базальт міг існувати у природі неушкодженим декілька століть? 

Колір базальту може бути від світло-сірого до насиченого чорного. Це залежить від того, які мінерали лягли в основу породи під час її формування. Існують рідкісні екземпляри крупнозернового каміння червоного та зеленого кольору, але використовувати його для такого складного процесу як базальтове лиття буде дуже затратно.

Ця гірська порода є стійкою до багатьох чинників, завдяки надзвичайній щільності. Тому базальт - ідеальний будівельний матеріал, який також легко піддається обробці. Його активно розпилюють, шліфують, полірують та знаходять нові способи обробки. Виготовляється спеціальна базальтова цегла. Завдяки своїм властивостям базальт став незамінним у сфері будівництва та навіть дизайну. 

Найчастіше його використовують для покриття пішохідних доріжок, тротуарів та оздоблення парків. Ландшафтні дизайнери знайшли йому застосування на терасах, доріжках в садах, фасадах, фонтанах. А зараз розвивається тенденція оздоблення житлових приміщень базальтом. На початку двадцять першого століття було модно класти базальтову плитку у ресторанах, барах, клубах, готелях, виставкових центрах та інших місцях великого скупчення людей, задля створення екзотичної атмосфери. А тепер базальт можна побачити і в будинках. Оскільки він стійкий до впливу води, вогню і абразивних хімічних сполук, люди найчастіше кладуть цю вулканічну породу у ванній кімнаті або на кухні. До того ж ніякої спеціальної обробки матеріалу робити не треба і доглядати за ним доволі легко. Це, напевно, мрія кожної господині. 

Купити базальтові вироби, плитку, колони та інші товари можна в інтернет-магазині РемТехСнаб за досить приємними цінами. Ще з 2004 року ми тісно співпрацюємо з відомою чеською компанією EUTIT, що займається литтям та створенням виробів із базальту. А на сьогоднішній день ми є офіційним дистриб'ютером в Україні, що підтверджують сертифікати міжнародного зразка. Детальну інформацію про це шукайте на нашому сайті. Оплата і доставка за домовленістю. 

Чекаємо ваших дзвінків та замовлень, шановні клієнти!