Кожен сучасний офіс, підприємство, фітнес-центр та інші заклади мають свій індивідуальний дизайн. І тут говориться не лише про колір стін, наявність зелених насаджень або стиль одягу працівників. Важливу роль відіграють саме меблі. Всі ми знаємо, що основним призначенням офісних меблів є збереження речей. Чи завжди варто нехтувати дизайном заради практичності? Ні! Ви можете поєднати ці критерії, якщо купите меблі з металу 

Сьогодні металеві меблі активно витісняють із вжитку свої аналоги з дсп, пластику та деревини. Вони заслужили авторитет завдяки своїм властивостям, зокрема, практичності та надійності. 

Сфера використання металевих меблів дуже широка: їх можна побачити на виробничих підприємствах, в офісах, складських приміщеннях, спортивних установах, у навчальних закладах та домашньому інтер’єрі. Серед них найпопулярніші: шафи, металеві стелажі для складу, сейфи, аптечки, столи та інше. 

Чому вони такі популярні? По-перше, як ви вже знаєте, через практичність. По-друге, зараз вигідним дизайнерським рішенням є оформлення інтер'єру у стилі hi-tech, а це передбачає метал. По-трете - доступна ціна. 

Шафи для одягу з металу можна зустріти у спортивних залах, школах, університетах, на різнопланових підприємствах та заводах. Вони популярні там, де високий рівень вологості (басейни, підприємства), адже такі меблі стійкі до перепадів температур, впливу води. А от дерев'яні у таких умовах за короткий період втратили б свій вигляд . 

На складах переважають металеві стелажі. Вони знайшли своє застосування і на автосервісах, на виробництві, у підвалах, гаражах та промислових приміщеннях. 

Майже в кожному офісі є сейфи. Вони відносяться до класу металевих меблів із обмеженим доступом. Метал комбінують із іншим матеріалом і, як результат, ми отримуємо вогнетривкий та стійкий до злому сейф для захисту особистих речей, документів, коштів. Яка установа відмовиться від такого?

Отже, підсумуємо переваги металевих меблів: 1) найдовший термін експлуатації; 2) стійкість до температур і вологи; 3) не містять органічних сполук і смол, як ДСП, тобто екологічно чисті; 4) простота ремонту; 5) зручність; 6) витримують перевезення і часте прибирання. 

Замовити якісні меблі, такі як шафа картотечна, стелажі, аптечки, сейфи та інше, можна в нашому інтернет-магазині за приємною ціною. Покриваємо нашу продукцію спеціальною полімерною фарбою, що забезпечує зносостійкість та надійність.

Чекаємо ваших замовлень та дзвінків прямо зараз! Не зволікайте!